Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ufc 2


lavooo

Recommended Posts

Ahoj, já ji hraju, takže se klidně ptej.

Ve zkratce:

+ lepší grafika

+ lepší animace (ale zase ne až tak zásadně)

+ mnohem více módů

+ zajímavý online mód (Ultimate team)

+ počet zápasníků (reálný vzhled i pohyby)

+/- systém karet

+/- nečekané knockouty ze slabých úderů (což ale občas je i v reálu)

- stejně slabá kariéra

- boj na zemi (ačkoli byl předem tak vychvalován)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Dobří lidé, můžete mi dát pár tipu jak hrát na zemi? Jak se bránit povalení na zem, jak se efektivně bránit na zemi a hlavně co dělat jak mi na té zemi jak se objeví toto ?hqdefault.jpg

To jsem absolutně nepobral. Dostal jsem se v kariéře do fáze hry, kdy mě jak ♥♥♥i pořád hážou na zem a válí se po mně....Teixeira buzík mě pořád válí na zem, mám z toho nervy jak cyp. Sere mě to, na te zemi mě ten boj absolutně nebaví a ani ho neumím, kdyby to pořešili jinak, tak je to skoro dokonalá hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis se dostat nakonec toho ohraniceni pravou packou je jedno do ktere strany ale musis az na konec. Kdyz das napr. doprava on da taky tim padem ti ji stopne a ty musis jinou dokud se nedostanes az do konce. Ale musis rychle pocitac je v tom dobry. To me tam taky stve. Ale uz jsem to dlouho nehral no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu