Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

R.I.P Grafika?


Reiden

Recommended Posts

zdravim vsechny. Dnes me nejspis opustila moje graficka karta,neni se co divit,byla uz snad 6 let stara (GTX560 Ti). Problem se projevil tak,ze se mi nejdriv pri hran iLeague of Legends zacly objevovat na monitoru cerne cary,po par hodinach zacly okolo postav skakat ruznobarevne ctverecky,nasledne nasatly bugy typu krk postavy o delce 25m, ruka postavy oddelena 5m od tela a podobne....no a skoncilo to tak,ze se PC freeznul a ne a ne se hnout,pouze tvrdy restart pomohl...kdyz jsem zkusil hru spustit znova,bud mi vyskocil BugSplat nebo opět freeze...zkusil jsem CS:GO,tam se to pro zmenu projevilo tak,ze se hra jednou za cca 2 minuty kousla....asi na 5 minut,nebo opět freeze celeho PC. Teď už PC ani normálně nenastaruju,vždy mi po logu windows jen problikne bluescreen a PC se restartuje (jedu teď na pohotovostní režim). Takze se ptam,tusim spravne ze grafika je KO,nebo to muze byt i jinym komponentem? Pri moji smule je totiz mozne,ze koupim novou grafiku a pak zjistim,ze problem je zpusoben necim jinym :-)

(btw. zkusil jsem nainstalovat Everest pro nejakou tu "diagnostiku" a ten moji grafiku vubec nevidi....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rok a pul zpet me potkal stejny problem u hrani War Thunderu, na 90% pujde o rozlouceni s grafickou kartou (u PC clovek nikdy nevi :-)) )

V podstate stejnej prubeh jak tu popisujes ty, freeze s artefaktama, tvrdej restart > bluescreen > nouzovej rezim ... tam bezela, ale normalni windows proste nenabehly...

Zkus GPU-Z, ja to poznal tak ze GPU-Z to nebylo schopny identifikovat (resp. par veci jo, zbytek psalo nejaky blbosti...) koupil jsem novou a v pohode ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty artefakty máš jen při hraní (využití GPU) ale jinak můžeš normálně na net a na ploše je vše v pořádku ne? Tzn. že i nouzový režim bude v pořádku. Aby si využil integ. grafiku musí ji mít CPU popř. deska a tím pádem by si musel propojit monitor se zákl. deskou aby si využil integrovanou kartu, potom vyzkoušet nějakou hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GPU-Z mi bohuzel nejde nainstalovat prave kvuli pohotovostnimu rezimu,nicmene jsem zkusil Everest a ten moji Grafiku vubec "nevidel",takze myslim ze je jasno :D kazdopadne,uz jsem objednal GTX 960 (na moje hrani LoL a WoW bohate staci),zitra bych ji mel mit doma a ceka me ukrutny boj v podobe zapojovani a instalace,to budou nervy :-) nejspis sem jeste napisu,nebo zalozim tema o tom co tentokrat nefunguje a co kam nepasuje,buh se mnou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu