Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ratchet and Clank


neilz

Recommended Posts

Zdravim, tak zitra (20.4.2016) nam vychazi remake prvniho dilu Ratchet and Clank puvodne pro PS2 na soucasne PS4, ma uz hru nekdo doma ? me dorazi zitra a co sem koukal na gameplaye tak to vypada fakt luxusne.

Porovnani PS2 / PS3 / PS4 verzi

Gameplay video

Upraveno uživatelem neilz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

me kod taky prisel pres emai a pak se da koupit u prodejce za 100 sroubku a musim rict ze jsem si rikal bonus o nicema le ta zbran je neskutecnej mazec a i docela overpower :D hraju rovnou na hard a hra je nekutecna zabava a ta grafika proste jak od pixaru za me 10/10 i kdyz se rozciluju u tech zavodu na skatebordu ptz ty casy na ty trofeje je pekloooo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja prave tu slidu sloupnul a ty nalepce sem nevenoval pozornost a vyhodil sem ji :D tak sem jim v noci napsal a nastesti mi kod dodatecne napsali :D nejlepsi sou robutci, snipa, pak ta jak vystreluje vic raket na ruzne nebo do jednoho cile a bounce, uz to mas hohrany ? ja jdu ted na pokitaru, na hard je to obcas fakt hard :D jinak v tech zavodech na hoverboardu mi chybi doject uz jen posledni gold ale stasne me to vytaci asi 5x sem to mel cca o 0,2-0,5s tak sem to musel radsi vypnout :D vidim ze to tak akorat dohraju a zacnou hry o truny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nadhra dohraná, na střední obtížnost (nedělal jsem závody na hoverboardu, a také myslím dvě nebo tři postranní mise) mi dohrání trvalo cca 18 hodin. A už dlouho mne žádná hra tak nepřikovala k tv jako ratchet. Osobně řadím tehoto ratcheta mezi herní klenoty a těším se, až si ho za nějaký čas znova zahraju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šak prejdi a když se ti to nebude líbít lehko prodáš ;) Já také předchozí díly nehrál a bavil jsem se náramně ;) No a příběhově mi to přijde jako začátek celé serie, takže nemusíš mít obavy že bys nepochopil některou část příběhu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu