Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Body Tuning


rtmz

Recommended Posts

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:) a jeste by jsi mohl napsat proc?.. :D Mno takhle nausnice u kluku...jedna je v poho dve uz ne.. :D pokud bych byl punker tak si necham nastrelit vse mozne...Ale k veci...zadnej pierc nemaaaam :)

Ten nazev topicu....to mi prislo jak scena z futuramy kdy Fry s celou svoji bandou prilitne na nejakou planetu a tam je prekupnik s organy a chce mu dat zabry...akorat ze prej prijdou az za tyden ale jestli by mu plice (ktere nebude potrebovat...) nemohl dat :)))...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) a jeste by jsi mohl napsat proc?.. :D Mno takhle nausnice u kluku...jedna je v poho dve uz ne.. :D pokud bych byl punker tak si necham nastrelit vse mozne...Ale k veci...zadnej pierc nemaaaam :)

Ten nazev topicu....to mi prislo jak scena z futuramy kdy Fry s celou svoji bandou prilitne na nejakou planetu a tam je prekupnik s organy a chce mu dat zabry...akorat ze prej prijdou az za tyden ale jestli by mu plice (ktere nebude potrebovat...) nemohl dat :)))...

Hele spíš takhle lepší dvě než jedna ... to pak vypadá jako když je dotyčnej trošku 4% - ní ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no.. ja bych se k tomu vyjadril jednodusse.. nechutny, nelibi se mi to, piercing ani podobnou hruzu nemam a mit nechci (predstav se treba v sedmdesati s piercingem :D )

ale je to kazdyho vec, kdyz se mu to libi..

.. a souhlasim se skivakem.. uz jedna nausnice je .. mno.. ale dve, to uz je fakt holcicka..

hlavne si to prosim neber osobne, nijak lidi dle toho neodsuzuju, ale vzhledove se mi to proste hnusi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele když piješ :D a nemáš v náušnici v bradě tak poválíš to pití po ůstech tak ti vyteče :lol: ??? jen se ptám btw já bych si to nedal, ale na holkách se mi to líbí :)

Když si ten pierc vyndáš tak to protejká:) takže můžeš dělat takovej vodotrysk :D a při líbání je to celkem dobrá věc ale musej ho mít oba a samozřejme se to dá použít i na .... :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz se vratim k ten nausnicim tak pokud jsou dve v jednom uchu tak to zas neni tak jako v kazdym jedna :D

btw ja docela uvazoval o piercu do oboci pac se mi to dosti libi... ale mam bryle tak nevim jak by to vypadalo8):roll:

Hele chodil jsem na školu s klukem a ten měl brýle a pierc v obočí,vypadalo to dobře;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, kdyz mas v jazyku, jak dlouho ses ucil zase normalne mluvit a nezvatlat?

hele jde to hned druhej den když to máš nateklý neni to sice ono ale když se hodně snažíš tak to skoro není poznat ale např . karamelovej polštář a černej čaj fakt neřekneš;).....jinak sem to měl nateklý asi 10 dní takže pořád led a zmrzlina;) a píchal sem si to sám :P všechno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

ja sem mel v jazyku nekolik let...ale mel sem pak docela omlaceny huby tak sem to vyndal...propichnul mi to nekdo v salonu a natekly sme to mel tak 3 dny...moc sem se za tu dobu nenajedl :D jeste sem mel 2 v uchu ale to uz je hafo let ....

edit...nasel jsem jednu starou fotku moji kerky,je to foceny hned po dokonceni a umiti krve:)...jestli poznate co to je :D

ninjaa.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu