Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Body Tuning


rtmz

Recommended Posts

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No názor vcelku v pohodě ale člověka poznáš podle bot8) a nemusíš být u mafie a by si měl tetování podle mě je to prostě osobní věc! Já tetování mám a není to žádnej obrázek nebo zvířátko a není to ani nic z nějakého katalogu ze salonu nejsem blázen prostě jsem něco chtěl tak sem si to dal do hromady a borec to vytetoval:)musím říct na rovinu kdo říká že tetování nebolí tak kecá bolelo to jako čert ale chceš to tak to vydržíš! A to jen řeknu že nějakou bolest snesu ale tohle byl masakr:cheesygrin:... No v každým případě ale ještě něco bude:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ lachtane tetovani neni pro plesky tetovani je kult... neodsuzoval bych lidi co ho maji..vzdyt kdyz si to clovek chce dat tak prece jen musi mit neco v hlave ptze je to na cely zivot(samozrejme da se to odstranit ale za silene prachy)..ja se chystam taky na tetovani a pravda kdyz nekdo rika ze to neboli tak keca..a taky nechci obrazek a taky nechci nic z katalogu ale mam vlastni vytvor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
l

to si jako delas pr*** ze?propichnuty zalud auu to bych teda fakt nechtel

a 2 zebra rikas ze to aby si mohl hultit:D to je spise neco pro michaela jacksona fuj já uvažuju o něčem na záda třeba nějakou zbraň.

ale jako slysel jsem ze to slusne boli a mozna bych si dal diamantek do ucha vypada to dobre kamos to ma.

Z Michaela Jacksona si nedělej prdel ... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu