Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

new era


ryder

Recommended Posts

takže pánové

1) víte ze se platí poplatek kdyz chcete posílat z banky(CR) do banky(USA) treba já posílal peníze do Norska a platil sem za to 800 kč

2) a na tom www.ebay.com je to takový na ho*no, tam se draží ale dělá se to tak že ten kdo tam dal tu vec, má vic nicků a prihazuje si na svoji věc a pak to ukonci a závolá vim nebo dá vám nejak vedet ze ten první (ON) to nechce ze to posílá vám (ten druhej) a nátáhne vás nekdy i o dost :)

ale jak rikám ten převod z banky do banky neni zadarmo ;)

omg noob :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak ja nerikam ze to neni kvalitni ... ja rad vyhazuji penize ... ale

1) tyhle ksilty se mi maximalne nelibi

2) hip hop nemam rad

ale jako ja si rad priplatim za kvalitu ale aby to bylo v rozumnych mezich

když hipec tak nesnášíš tak sem příště nechoď...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže pánové

1) víte ze se platí poplatek kdyz chcete posílat z banky(CR) do banky(USA) treba já posílal peníze do Norska a platil sem za to 800 kč

2) a na tom www.ebay.com je to takový na ho*no, tam se draží ale dělá se to tak že ten kdo tam dal tu vec, má vic nicků a prihazuje si na svoji věc a pak to ukonci a závolá vám nebo dá vám nejak vedet ze ten první (ON) to nechce ze to posílá vám (ten druhej) a nátáhne vás nekdy i o dost :)

ale jak rikám ten převod z banky do banky neni zadarmo ;)

:lol::lol::lol: loooooool je videt ze jsi o ebayi asi slysel jen z vypravovani babicky :lol: vis co to je PayPal????:D TEN se pouziva na ebay pro placeni predmetu nevim proc sem tahas bankovni prevody a i kdyby tak jestli jsi prevadel do zahranici za poplatek 800Kč tak jsi mel asi nejakou ebanku neboo nejaky jiny zlodeje k tvymu bodu 2 ti reknu jen to ze to je uplnej nesmysl, coz je celej tvuj post

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechno ? tak ty vis asi taky hovno ...

hmm.. :) pro priste pouzivej mozek! na ebay si nemuzes jen tak zaregistrovat jako jinde, takze si sam nemuze prihazovat. A zadnej prevod z banky se nepocita, epfff zaplatis jenom postovne, jinde obcas clo. :roll:sftu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tvymu bodu 2 ti reknu jen to ze to je uplnej nesmysl ..... tak udej duvod proc je to nesmysl .... umim taky rict ze hip hop je sracka ale (proc) demence je ti 15 let a nevis co mluvís. Rekni by jedinej duvod proc by to neslo ty nobe aby si prihazoval na svoji vec ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tvymu bodu 2 ti reknu jen to ze to je uplnej nesmysl ..... tak udej duvod proc je to nesmysl .... umim taky rict ze hip hop je sracka ale (proc) demence je ti 15 let a nevis co mluvís. Rekni by jedinej duvod proc by to neslo ty nobe aby si prihazoval na svoji vec ...

viz co rekl emkay, ebay neni zadny piskoviste. proste jsi napsal nesmysl a kdyz jsem ti to dokazal neumis priznat vlastnichybu, tvuj problem. a kdyby jsi byl zkusenej prodejce nebo minimalne na servery jako je aukro a ebay chodil, tak bys takovy blbosti neplacal a to ze mi je 15 let neni zadnej argument, kdyz tohle znam lip nez ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne ze kecáš sračky okolo :) ale aby si rekl jak to objednávání z ebay.com přesne funguje to te nenapadne x) je videt ze je ti fakt 15 ? :X

a komu bych to tady asi vysvetloval kdyz to vsichni tady znaji krome tebe? :lol: precti jsi ebay helpp (jestli umis anglicky ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase ste rekly hovno :) jeden ze žiju v omylu druhej ze sem tu vsem pro smích, ale nikdo tu jeste nerekl jak to ebay funguje jak se objednává atd. to je demence ... rofl x)

rofl bych na tvym miste nerikal, tady frajeris a rikas ze mi je 15, pritom tvuj pravopis odpovida 3.tride ZŠ (aby sis nelamal hlavu tak ti napovim řekli - podmět je vy) a pro smich tady vsem jses a nevim co bych ti mel vsechno rikat, cekas ze ti tady prepisu do cestiny vsechny podminky ebay a paypalu ktery bys stejne necetl ptze si musis honit svoji spagetu? :lol: precti si to sam a jestli neumis anglicky tak o takovyh serverech nemluv kdyz o nich nic nevis, ja jako i vsichni ostatni si nejakej manual nebo neco k tomu narozdil od tebe cetli proto vsichni vedi ze zijes v omylu a i clovek kterej o tom nic nevi a ma rozum v hlave tak by se nechoval jako ty;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm to je sice pravda, ale myslimze tohle zrovna neni ten pripad, hip-hop nebo sk8 obleceni je drah ptze je hodne komercni jinak se na to podivejme asi takhle: treba dejme tomu boty DC za 3000Kč takovy jsem mel a po 8 mesicich noseni z nich moc nezbylo, kdyz si koupis za stejnou cenu bezecky nebo tenisovy boty Nike, tak ti vydrzeji dyl a jeste se v nich pohodlne chodi, takze v tomhle sortimentu se o kvalite moc neda mluvit - tim nerikam ze to jsou sracka - je to prumer

jestli jsi zadal vsechna cisla spravne a stejne ti to nebere, musis jit do banky a odblokovat pro zahranicni platby, mam stejnej problem ;)

mhm jasny no no ale me DCka drzej uz 1 a pul roku a sou jak novy.:roll: zalezi kdo jak kde v nich chodi kdyz s nima behas v lese nebo montujes auto k se pak nediv...:cheesygrin::cheesygrin: ja bych jiny boty nechtel sem mi v nich chodi fak skvele..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mhm jasny no no ale me DCka drzej uz 1 a pul roku a sou jak novy.:roll: zalezi kdo jak kde v nich chodi kdyz s nima behas v lese nebo montujes auto k se pak nediv...:cheesygrin::cheesygrin: ja bych jiny boty nechtel sem mi v nich chodi fak skvele..

omg ja mel DCcka jedny, ty mas troje a jeste k tomu jedny VANSky tak je pochopitelny ze je mas 4x min opotrebovany, jo a auto jsem s nima nerozebiral jenom jsem presouval plechy ve srotu a kapl mi na nej trochu oleje, jinak bych je mozna jeste cas od casu nosil, jeste jsou v celek dobrym stav, ale rikam uz jsou oopotrebovany (predevsim podrazka vzadu kde se mi odlepilo to logo DCSHOECOUSA). problem je ze mi jsou uz maly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg ja mel DCcka jedny, ty mas troje a jeste k tomu jedny VANSky tak je pochopitelny ze je mas 4x min opotrebovany, jo a auto jsem s nima nerozebiral jenom jsem presouval plechy ve srotu a kapl mi na nej trochu oleje, jinak bych je mozna jeste cas od casu nosil, jeste jsou v celek dobrym stav, ale rikam uz jsou oopotrebovany (predevsim podrazka vzadu kde se mi odlepilo to logo DCSHOECOUSA). problem je ze mi jsou uz maly

No ale fakt se mi nezda ze by naky niky nebo tak vydrzely dyl...zalezi jen na tom jak se k nim chovas...kdyby se mi neco odlepilo nebo uthlo k bych je reklamoval ptze to je vadnej kus..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole na ebay objednávám pomalu přes rok, pomalu každej tejden až dva, a dycky mě to vyšlo skoro o půlku mín než rtady, new era za 500, kalhoty za 900,boty za 1400, triko za 400 atd atd ! tak mi nikdo nebude říkat že se to nevyplatí, ajestli jo tak je vidět že na ebay nikdy nešáh ! Demence prostě tuto ! Ebay Rulez !:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu