Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alienation


Mandaz

Recommended Posts

Dneska se ke mne připojili nějací hráči, z toho dva (nějaký fin a amík) byli dobří a šlo nám to. Ale pak sa připojil nějaký maďar a jak ten to kujvil to ani nejde napsat. Nespolupracoval, neoživoval, vždycky sa jen snažil někde skrýt a za bukem čekat až všecky alieny zabijeme. První to s ním vzdal fin, pak amík a nakonec já :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oplatí sa? akurát uvažujem, čím si skrátiť čakanie na Uncharted, tak pokukujem po tejto hre.. Helldivers ma bavilo, ale zas je pravda, že odkedy som získal a upgradol všetko, čo sa dalo, už som na to nesiahol.. je v Alienation dosť obsahu, nech mi to tých cca 10 dní vydrží? v Dead Nation mám na steame odohratých pár stoviek hodín, to bola bomba, ale zase na to sa spoliehať nedá.. síce iná firma, ale veď ako to dopadlo napr. s Evolve (a pritom to bola tiež jasná kúpa, keďže L4D2 bol úplný skvost).. tak dajte nejaké dojmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak do uncharted ti alienation určitě vydrží, je to prakticky skoro stejné jako dead nations, jen podle mne má AN samozřejmě lepší grafiku a je težší. AN obsahuje i jemné rpg prvky, dají se vylepšít pomocí core typu zbraně, stejně tak i se dají vyplešit i ability postavy. Dojmy moc psát neumim, ale vedle ratcheta je to další výborná hra na ps4 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som to kúpil a skúšam.. ale zatiaľ to vyzerá byť dosť ťažké.. tretiu misiu som hral 35 minút, uhm.. asi je lepšie hrať s niekým, nie? zatiaľ skúšam sám.. hneď v prvej sa teda ku mne niekto pripojil, ale neviem, ako je to potom s XP, či sa počítajú obom hráčom alebo iba tomu, kto "zabíja".. a ako je to s postavami? ja som vybral hneď tú prvú, mám možnosť liečiť celú skupinu.. dá sa to nejako meniť? že chcem skúsiť napr. nejakú inú, zostane nejaký save alebo niečo? inak grafika super, vizuálne je to fakt prekrásne.. jo a neviem prísť na chuť ovládaniu.. stále sa mi pletie reload a melee.. už som to aj skúšal prehodiť a furt si to mýlim.. teraz som to pomenil komplet (ako mám napr. v Battlefronte a iných fps hrách), ale musím si dať pauzu, ešte som to netestoval, tak uvidíme;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak postavy se liší především abilitami. Já mám tanka a jako aktivní ability mám možnost vyvolat štít, pak ground smash a nakonec tesla paprsek - vystřelí paprsek energie ze zbroje. S jinou postavou budeš asi muset začít hrát odznovu.

Každý hráč získá xp za ty potfory, které zabije, ale měly by se dostávat i za léčení a oživování. Já hrál převážnou část sám, ale v pozdějších fázích je to i na rookie celkem težké pro samotného hráče, ale většinou se ke mne někdo připojil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, teraz sme hrali štyria a to bol hrozný masaker.. väčšinu času som ani nevedel, kde som:)

s tými postavami sa mi zdá tak, že vytvoríš novú hru, ale vždy máš možnosť nahrať uloženú pozíciu (je tam myslím až 30 pozícií), takže to je pohoda..

inak upgradovať predmety sa asi veľmi neoplatí, že? mi to príde, že každou hrou získavam niečo lepšie a tie suroviny, ktorými upgradujem potom stratím, ak prejdem na novšiu a lepšiu zbraň.. a zase, tých surovín nezískam tak veľa, aby som si ich mohol dovoliť míňať na upgrady po každej jednej misii.. takže s tým čakať až do levelu 30?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když přejdeš na novější zbraň a tu starší dáš rozebrat, suroviny se vrátí zpátky stejně jako i core, které do zbraně vložíš. Osobně jsem měl plasmagun na úrovni dva, fialku (rare) a podařilo se mi ji upravit tak že měla staty větší než plasma guny s úrovní sedm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu.. keď rozoberiem zbraň, tak sa mi tie cores vrátia, takže dobre vedieť.. inak hra začína byť poriadne ťažká.. je to výzva, páči sa mi to! takisto som prepol na TANKa, že vyskúšam a baví ma viac ako ten bio-scientist.. zatiaľ som teda veľmi spokojný a som rád, že som kúpil.. stojí to za to:)

Tak zkoušel jsem poslední misi, Mothership, pouze s jedním náhodným kolegou a ani ťuk. Navíc když jsme oba umřeli, ende, žádný checkpoint. Celkem tvrdé, oba na 10.lvl a ani jsme si skoro neťukli

my sme teraz dali mothership vo štvorici a musím povedať, že ako sa mi odomkol "world 2" (čo je vlastne to isté odznova, len na vyššej obtiažnosti), tak začala tá pravá zábava.. za celú hru som našiel 2 legendárne predmety, či už som hral na professional alebo veteran, ale hneď prvá misia vo world 2 a našiel som ich 7! omnoho lepší loot, viac nepriateľov a bočných challenges, viac xp.. dostáva to úplne iné grády;)

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi jak vam funguje ten skill u tanka second wind ze kdyz vam spadne zivot na 0 tak neumrete ale da vam to zivot na 25%? Ptz se mi hodne stava ze zemru i s tim skillem aktivovanym a nekdy zase mi to tu prdel zachrani :D ( vim ma to byt jen po novym respawnu ale i tak mi to takhle blbe)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skúste neumierať.. to väčšinou pomáha :P

(ja umieram neustále, ale nič si z toho nerobím, heh.. ono to ani inak nejde.. nepriatelia sú OP až až.. world 2 (+3), veteran (+4) a keď sa pripojíte k niekomu o pár levelov vyšším od vás, hneď je tam rozdiel aj +10.. ale tých XP, čo za to človek má, to je radosť.. naposledy som mal takto vyše 20 miliónov XP za 20 minútovú misiu) :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska jsem udelal Ark ship az dokonce posledni 2 patra byly neskutecny a ve 4 to je totalni chaos nvm ktera hra vic nez alienation proveri vase reflexy :-D A v poslednim patre nejsou nepratele na nizsim lvl nez 50 a to i ti uplne nejzakladnejsi no proste reznicina maximalni :-D

mel jsem radost ze jsem to zvladl i s cizakama a udelal jsem si tam novej rekord za tu misi jsem udelal 362 milionu XP :-D

jediny to mi to trosku kazi je ze mi nakonci spadla jen jedna legendarka a to jeste jen s 10 slotama ale aspon ze byla lepsi nez moje predesla primarka kdyz uz nic jinyho :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
tak dneska jsem udelal Ark ship az dokonce posledni 2 patra byly neskutecny. mel jsem radost ze jsem to zvladl i s cizakama a udelal jsem si tam novej rekord za tu misi jsem udelal 362 milionu XP

tak to je nejak málo, nie? ja som mal po treťom poschodí 350M XP, v štvrtom mi to spadlo s hláškou "lost connection to host", takže žiadna odmena nebola.. teda, až na tie XP.. a navyše omylom som si rozobral 12 slotovú zbraň, a odvtedy mi žiadna taká nepadla.. všetko maximálne 11 slotové.. mám odohratých cca 100 hodín a začínam sa obávať, že mi už žiadna ďalšia ani nepadne :|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu