Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alienation


Mandaz

Recommended Posts

no to nie.. neumrel som ani raz.. to je fakt.. musím hrať tú ark ship viac, mám hádam vyše 50 kľúčov, ale tak pri takej nehode ako že to zrazu spadne, tak človek nezíska nič.. v normálnych misiách sa aspoň nazbierajú cores, ale pri tej ark ship je to také nedomyslené.. hrám hodinu, hodinu a pol a nezískam nič, lebo týpkovi čo hostuje zrazu spadne net? tak to proste nepoteší..

každopádne.. teraz dať ešte 1 postavu na lvl30 v hardcore a nájsť tú legendárku s 12 slotmi do platiny.. len sa obávam, že mi už taká zbraň asi nikdy nepadne, alebo mám iba takú hroznú smolu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no čo som čítal rôzne fóra, tak je to vraj o šťastí.. že ľudia majú 12slotové aj na prvýkrát.. aj na nízkych leveloch, nielen od 30.. a takisto ako my, niektorí ani po desiatkach a desiatkach odohratých hodín nemajú ani jednu.. tak fakt neviem.. no našťastie ma hra stále baví ako na začiatku, dokonca ešte viac, takže ja som trpezlivý;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v patek jsem ark ship udelal za 420M XP zalezi jak moc to tam cistis udelali jsme 100% patro a sli do teleportu .... verim kdyby clovek vycistil vsechny patra uplne komplet udela tam klidne 600M - 700M

a vadi mi ten bug co se deje pritom hideout ... mas zabit kapitany ukol ti jich ukazuje 99 a nikde nikdo :( uz se mi to stalo po 3x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz som chvíľu hral.. za jednu misiu mi padli 3 legendárky, samozrejme ani jedna 12slotová.. ale ako som písal vyššie, hra ma stále baví, aj keď teraz to už vlastne ani nie je výzva.. nezomrel som už ani nepamätám kedy.. vyskúšal som všetky postavy, každú mám na 30/50, ale najviac ma baví saboteur (momentálne 30/175), tak teraz sa snažím pomáhať hráčom s nižším levelom.. ale hovorím, chýba mi posledná trofej a už to trvá zbytočne dlho.. zahral by som si už aj niečo iné, len nechcem stratiť skill, keď som rozohratý.. takže tomu dám ešte pár pokusov a uvidíme.. skúsim do 30/200 a keď nie, kašlem na to8)

EDIT: tak sa to konečne podarilo! :party:

post-77435-14687194779338_thumb.jpg

inak celkom tesne, som na 30/192, takže len tak tak... :bash:

...a hneď sa mi pripomenul text tejto skladby:

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

tak čo hovoríte na update? nové obtiažnosti sú super, expert a master v normálnych misiách a LEGEND pre Ark Ship.. akurát som skúsil tú Ark Ship a nedal som ani prvé poschodie (s postavou 30/240) :cheesygrin: ale hodnoty pre LEGEND obtiažnosť vyzerajú super, napr. XP +1000% alebo Legendary drop +800%.. síce mám platinu, ale kúpil som ten Season Pass a zase grindujem, kým mi nepadne legendárny Vortex grenade;) takisto sa mi páčia tie ligy, takže kým nebudem v platinovej, o zábavu je (znovu) postarané:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokiaľ nechceš dynamickú tému a soundtrack, tak sa neoplatí.. teda v prípade, že cena za ďalší pack bude rovnaká, tj. tých 2,99€.. ale tak to je už fuk, euro hore dole.. aj tak je to všetko smiešna suma za tie desiatky hodín, ktoré v hre človek strávi.. btw, už si skúšal tú Ark Ship na LEGEND obtiažnosť?;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Ark Ship na LEGEND obtiažnosť pokorená.. 52 minút, 1,5 miliardy (!!!) XP a napriek 800% legendary drop bonus ani jedna jediná legendárka za odmenu, heh.. no ale je to šialené.. všetci sme boli 30/275 (keďže to je maximum, čo sa dá dosiahnuť), nový update vrele odporúčam;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
no.. včera sme dali Ark Ship 2krát, aj keď iba 4 poschodia (lebo to posledné je šialené) a v oboch prípadoch ani jedna legendárka.. tak nechápem, ako funguje tých +800%.. možno to majú naopak:cheesygrin:

Je to přesně, jak píše pejtrix- musíte dojít do konce. Na obtížnost Veterán je garance legendárky z hlavní bedny a z ostatních náhodná(většinou hráč získá 2 legendárky).

Na obtížnost Legend je z každé bedny garantovaná jedna legendárka a z hlavní bedny 3! Což znamená, že za dokončení Legend Ark ship hráč získá minimálně 7 legendárek(ale většinou jich vypadne víc, kolem 10).

Akorát dávejte bacha, vyskytl se totiž bug, když se připojíte do již rozehrané hry, tak se vám přepne loot z legend obtížnosti na Veteran, takže je ideální být host, nebo pozvat partu do lobby a pak začít hru.

Jinak hra je teď na storu v akci za krásných 304,- (do 4.8.2016), takže vřele doporučuju ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu