Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s triggerem u DS4


TheJany3333

Otázka

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ja mám problém s ľavou páčkou.. pohyb v hre smerom hore nie je plynulý.. najviac sa to prejavuje v pozícii 12hod - 2hod.. fyzicky nie je cítiť žiadny problém, ale postava v hre poskakuje a nehýbe sa plynule.. dualshock bol súčasťou balenia ku konzole, akým spôsobom to mám reklamovať? kupované v datarte. na bloku nie je žiadna zmienka o ovládači, nie je tam ani žiadne sériové číslo.. dá sa to vôbec reklamovať?

raz som reklamoval sony notebook, a to mi kuriérom poslali vlastnú krabicu na notebook, druhý deň ju prišli vyzdvihnúť a o týždeň poslali naspäť.. predpokladám, že pri dualshocku to takto hladko nepôjde a asi to ani nemôžem riešiť priamo so sony, ale s datartom? alebo kde nájsť nejaké relevantné info?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
ja mám problém s ľavou páčkou.. pohyb v hre smerom hore nie je plynulý.. najviac sa to prejavuje v pozícii 12hod - 2hod.. fyzicky nie je cítiť žiadny problém, ale postava v hre poskakuje a nehýbe sa plynule.. dualshock bol súčasťou balenia ku konzole, akým spôsobom to mám reklamovať? kupované v datarte. na bloku nie je žiadna zmienka o ovládači, nie je tam ani žiadne sériové číslo.. dá sa to vôbec reklamovať?

raz som reklamoval sony notebook, a to mi kuriérom poslali vlastnú krabicu na notebook, druhý deň ju prišli vyzdvihnúť a o týždeň poslali naspäť.. predpokladám, že pri dualshocku to takto hladko nepôjde a asi to ani nemôžem riešiť priamo so sony, ale s datartom? alebo kde nájsť nejaké relevantné info?

Prodejce z toho vynechej úplně (pokud chceš ušetřit za poštu tak samozřejmě předej ovladač jemu) , tohle řeš přímo s autorizovaným servisem. Tam budeš muset bohužel ovladač zaslat sám spolu s dokladem o koupi a sériovým číslem PS4. Značně to ulehčí reklamaci. Ovšem netuším zda CZ servis funguje i pro SK.

Zpět už posílají kurýrem.

Upraveno uživatelem SAIXX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu