Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

alza-prodej xbox one repas


mirekd

Recommended Posts

ahoj.zajímalo by mě jestli tady písne někdo kdo koupil na alze xbox one( jednalo se o repasované konzole přímo od microsoftu se standartní 2letou zárukou) cena tuším kolem 6500?

Ovladač a příslušenství bylo asi nové ne? jinak předpokládám že konzole neměla žádné známky používání?

mám zato že o konzoli pouze víte že je to repas který se nedá poznat od nového výrobku že ?(myslím že to zrepasují do nového plastu) pište zkušenosti..... kdyby se ještě někdy někde objevily k prodeji.Podle mě je to za tu cenu ready.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ja kupoval ted pri posledni akci XOne repas z JRC, takze to same jako u Alzy. Jedine, diky cemu poznas, ze jde o repas, je napis na krabici a nalepka na konzoli. Jinak je vse uplne nove, veskere prislusenstvi i plasty samotneho tela xboxu. Za ty penize rozhodne nelituju. S dvouletou zarukou neni co resit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu