Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PLAY TV modul PS3


Lukan

Otázka

play-tv.jpg

Popis :

Vzhledem k možnosti sledovat, pozastavit a nahrávat živé TV vysílání z mnoha různých bezplatných kanálů posílí PlayTV postavení herní konzole PS3 jako centra zábavy pro celou rodinu. Ať už se jedná o záznam programu během sledování jiného, záznam celé série1 jediným stisknutím tlačítka nebo sledování programů na cestách prostřednictvím funkce Remote Play na PSP™ (PlayStation®Portable), PlayTV nabízí jednoduché řešení všech těchto situací.

PlayTV poskytuje také funkce, které najdete jen u těch nejdražších videorekordérů:

» Dva TV tunery High Definition-ready: oba dva schopné příjmu, záznamu a přehrávání televizních programů ve formátu High Definition, jakož i ve standardním rozlišení.

» Elektronický programový průvodce2: uživatelsky neuvěřitelně jednoduchý průvodce programy na následujících sedm dní, který poskytuje navigaci pro programování PVR funkcí PlayTV – používání je rychlé a jednoduché, ať už s ovladačem PS3 SIXAXIS™ nebo Blu-ray dálkovým ovládáním.

» Kompatibilita: PlayTV pracuje v široce dostupném standardu Digital Video Broadcasting – Terrestrial (DVB-T).

Jednoduché používání: intuitivní ovládání, pomocné funkce pro ovládání jediným tlačítkem, výuková videa a jednoduchá navigace – díky tomu všemu je radost používat PlayTV, což se nedá říci o komplexních navigačních systémech některých PVR modelů.

Volitelné grafické zobrazení na obrazovce poskytuje bohaté informace o stavu PlayTV a poskytuje rychlý přístup k programovým informacím, uloženým TV programům a ovládacím prvkům na pozastavení nebo záznam živého vysílání.

PlayTV také automaticky nastaví správné rozhraní pro zobrazení buď SD, nebo HD rozlišení pro bezproblémový zážitek ze sledování.

» Vzdálené sledování pomocí PSP™: Bezproblémová konektivita s PSP™ umožňuje nastavovat nahrávání, sledovat živé vysílání a nahrané TV programy na dálku prostřednictvím WiFi připojení (pomocí funkce Remote Play) – nebo si můžete přenést video soubory do PSP™ přes USB kabel.

» Dlouhá technologická životnost: PlayTV se bude časem vyvíjet – přidávání nových nebo aktualizace existujících funkcí bude probíhat pomocí sítě PLAYSTATION®Network.

PLAYSTATION®3 už překročila hranice běžné herní konzole; nyní nabízí i TV tuner

:arrow: PlayTV je jedním z mnoha důvodů, proč by PS3 měla být srdcem každého obýváku. :arrowl: :D

Bohužel ta cena: okolo 3000 kc s DPH :(

TEST Play tv modulu -- > http://avmania.zive.cz/Testy/PlayTV---televize-pro-PlayStation-3-video/sc-20-a-2032/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 245
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Tak sem asi play tv modul koupil zbytecne.. Nevalli to s kabelovkou.. Nevi nekdo jak to zprovoznit..??:cry:

Nezlob se ale v tvem věku bych se tím nechlubil, nijak s kabelovkou to sloučit nelze, tu nech normal do TV, kup si antenu - venkovní nebo interní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nezlob se ale v tvem věku bych se tím nechlubil, nijak s kabelovkou to sloučit nelze, tu nech normal do TV, kup si antenu - venkovní nebo interní

Huhlo kazdej dela chyby... Kazdopadne timto poznatkem je PlayTv u nas celkem nepouzitelny kdyz kazdej druhej ma kabelovku.. Nevis jestli na satelit to vali nebo taky ne?? Dik za info..

No timto poznatkem je pay tv u nas k nicemu kdyz ma kazdej druhej kabelovku... a na satelit to de?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Huhlo kazdej dela chyby... Kazdopadne timto poznatkem je PlayTv u nas celkem nepouzitelny kdyz kazdej druhej ma kabelovku.. Nevis jestli na satelit to vali nebo taky ne?? Dik za info..

Ja se nechci s nikým hádat, psal jsem to o dva posty výše že to nejde. To je leností, cokoliv číst a udělat ze sebe blbce sám, za to já nemůžu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PlayTV z www.dvd.co.uk za 1650,- s dopravou, instalace tak směšně jednoduchá, až mi skoro bylo líto, že je to všechno. Ovládání intuitivní v pravém slova smyslu, dokonalý produkt, jediné co mi chybí je něco , an co jsme zvyklý z DVD recorderu, totiž nastavení kvality záznamu a tím i objemu uložených dat. možná to nějak jde, nepřišel jsem na to, asi ne. Ale to je fakt jediná chyba. Jenom mi to asi ostatní "geréty" plně nenahradí, nechce se mi kvůi televizi mít pořád puštěnou PS3.

Doporučení: koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Info o Update

Aktualizace softwaru jsou k dispozici prostřednictvím položky v nastavení pomocí "Game Update check" funkce (při použití originálních PlayTV software). Další aktualizace by měla vyjít v průběhu dubna 2009, měla by krom jiného umožňovat upscaling SD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vyšel nový update 1.10 mimo zmíněné přibyla možnost nastavení úrovně zvuku, automatické nastavení úrovně hlasitosti, upscaluje z SD rozlišení na HD, zrychlení převíjení (posun v před a zad). Dále možnost nastavení po zapnutí přejít do vysílání, přeskočí se tím vstup do menu a následné spouštění vybraného programu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vím o tom mlhavě už dlouho, ale dnes jsem si o tom přečetl víc a dostalo mě to.

Zašel jsem se někam najíst a vetřech prodejnách to neměli. Líbí se mi to jako nová hračka a chtěl bych to už dneska, no třeba to někde pořídím.

Spíš se ale chci zeptat na pár detailů. Jestli dobře chápu, tak se to zapojí na koax od jakékoli DVB-T antény a s PS3 je to spojeno přes wi-fi ?

Jak je to napájeno?

Je na tom USB, k čemu je to dobré? K tomu napájení?

S novým softem přes to tedy jde sledovat Nova a ČT vysílaná v mpeg4?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Spojeno je to pomocí USB kabelu, tím je řešeno i napájení. Stačí jakákoliv DVB-T anténa. Nový soft ještě neumí mpeg4. Jinak na aukro je s cenou hned za 2300,- a pak tam ještě nějakej maníček nabízí aukci od 1500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vyšel nový update 1.10 mimo zmíněné přibyla možnost nastavení úrovně zvuku, automatické nastavení úrovně hlasitosti, upscaluje z SD rozlišení na HD, zrychlení převíjení (posun v před a zad). Dále možnost nastavení po zapnutí přejít do vysílání, přeskočí se tím vstup do menu a následné spouštění vybraného programu.

Přišel si na to jak se tam nastaví ten UPSCALE???Já totiž nemám tucha......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vcera jsem se tu ptal, jak je to napajeny atd. Zkusit to v praxi je ale lepsi, nez 1000 otazek. Zajel jsem pro nej a nainstaloval. FW 1.00 instalace a ladeni brnkacka, ale Nova HD ani CT nefungovala. Update na FW 1.10, full-setup a po opetovnem ladeni tam oba zminovane programy jsou!!! Ted tu jeste proctu jak na o hodinu jiny cas a zkusim poresit jak roztahnout 4:3 pres celou obrazovku a vypada to hodne pekne. Sice mi prijde kvalita obrazu o malinko horsi, nez vyplodi samotna tv, ale koukat na to nebudu, jen nahravat a to malokdy, tak mi to tolik nevadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, je to standartní DVB-T tuner, takže potřebuješ jen zapojit do PS3 a připojit nějaký zdroj signálu např. kabel k pokojové nebo venkovní anténě.

Chytneš s tím všechny dostupný kanály, který jsou ve tvé lokalitě dostupný pomocí digitálního signálu.

Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že tunery v Play TV jsou hodně citlivý, takže by jsi neměl mít velkej problém ani v místě s trochu slabším signálem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu