Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

"Půjčování" her mezi účty - jde to?


oboda7

Otázka

Zdravim,

mám takovej dotaz. Myslel jsem, že hry koupené na PSN jsou vázané na účet, aspoň u PSV to tak je, myslim :cheesygrin::cheesygrin: Ale chtěl jsem si zkusit nějakou hru (demo) z japonského storu, protože u nás není, tak jsem založil jp účet. Pak jsem to demo nevědomky spustil na svém Českém účtě a šlo to. Tak mě napadlo jak funguje, a jestli funguje, když si koupím hru přes jiný účet, stáhnu do ps a pak to hraju na jiném účtě.

Nevím, jestli to není jen tím, že to je free demo, ale pak jsem koukal na stránky allkeyshop a podobné a tam některé obchody nabízejí hry ve stylu, že vám pošlou účet, kde je danná hra, vy si jí stáhnete a pak hrajete normálně na svém učtě. Tak se ptám, jestli to funguje i tak, že mi kámoš "půjčí" účet a opačně. Jestli je to nějak trestné, jestli to třeba Sony nebanuje atd. Může taky nastat situace, že budu chtít hru z jp storu a hrát ji i na svém účtě, to je to samé :cheesygrin:

Máte nemkdo zkušenosti? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu