Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0
llachim

PS3 s novým diskem. Nový firmware nebo ne?

Otázka

Zdravím,

dostal se mi do rukou PS3 CECHH04, je to jedno z těch prvních. PSku chyběl disk, tak jsem mu dal čistej, novej disk.

PSko teďkom po mě chce vložit flashku s firmwarem 3.73 a nebo vyšším. A já se ptám, mám mu dát nejnovější firmware od SONY a nebo tu existuje nějaká jinačí možnost? Co se týče PS3 jsem vcelku neznalý, ale elektronice/počítačům rozumím. Ptám se, abych tam nestřelil nejnovější firmware a potom akorát zjistil, že sem si uzavřel vrátka ke jailbreaku. Budu rád za každou odpověď.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

PS3 už jednou byla na FW 3.73 a proto teď po tobě chce tuto anebo novější verzi. Jinými slovy downgrade oficiální cestou není možný, takže lze použít buď FW stejné verze, na které PS3 doposud byla anebo jakýkoliv novější (použitím vyšší verze FW se pochopitelně zvedne min. verze FW, kterou by PS3 vyžadovala v budoucnu v podobném případě jako je ten, který teď řešíš ty).

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
  • 0

To je mi jasný. Já jsem to spíš myslel, jestli je lepší sehnat FW 3.73 a dát ho tam a nebo tam dát nejnovější, protože ve finále to bude stejné. Uvažuju časem nad nějakou formou jailbreaku a protože jsem vyčetl, že FW a stáří mašiny předurčuje nějaké možnosti jailbreaku, tak jsem si to nechtěl rozhasit, takhle na začátku.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
  • 0

Tak obecně platí vždy to, že pokud už je nějaká forma JB možná, tak vždy na nejnižším možném FW (resp. nejnižší možný FW má vždy ty nejlepší předpoklady). Ve tvém případě už nižší než 3.73 nedáš, takže ve tvém případě je spíš otázkou, zdali na PS3 FW 3.73 je nebo není možný JB. Potom bys věděl, jestli má cenu držet tu verzi anebo jestli je to jedno a můžeš updatovat. Anebo jinak - pokud tě vyloženě teď nic nenutí tam dávat novější FW, tak to nedělej.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu