Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Do PS4 nejde vlozit Blue ray disk


Reno89

Otázka

Zdravim, vyskytl se mi takovy problem, nemohu vlozit do mechaniky PS4 disk. Vzal jsem par her na zkousku ale zadnou nechce mechanika prijmout, mechanika je nejaka zasekla a nechce pustit dovnitr zadnou hru. V minulosti uz jsem tento problem jednou resil a vyresil jsem ho tak ze jsem vypojil PS4 asi na 15 minut z elektriny a pote se mechanika zase rozjela.Dnes to same zkousim uz od rana ale bez uspechu =( Nekde jsem cetl ze to byva problem prvni varky, prvnich kusu ktery ja mam. Inicializovat PS4 nechci protoze nemam jak ulozit data a zarucni doba mi take vyprsela. Proto vas zadam o pripadne rady co tedy s tim, budu velmi rad za kazdou smysluplnou radu. Novy PS4 se mi fakt kupovat nechce. Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj. Měl jsem to samé. Pomůže když PS4ku vytáhneš ze zásuvky a necháš 5 minut vypnutou.

Každopádně mi to pomohlo chvíli a pak jsem to reklamoval. Reklamace byla uznaná výměnou za nový kus.

Ještě je na webu návod s povolenim šroubu pod tím černym krytem. Mohlo by to pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu