Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NBA2k16 rady


Patrik Hajda

Recommended Posts

Zdravím lidi... prosím vás poradil by mi někdo, kdo už má něco odehrané v této hře jak na to?

Jsem hráčem spíše Fifa a NHL. Basket hraju vůbec poprvé na ps. Vyzkoušel sem to a musím uznat, že paráda. Jen mám problém s ovládáním. Poradí někdo? Hlavně to bránění to je nejhorší... Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bráním tak, že při přechodu súpeřa do útoku jak vyskočí taková tabulka (asi styl defence) pravú páčkú zakvedlám dúle, a pak mačkám fšecky tlačidla :lol: No a při střelbě súpeřa zkoušim blokovat výskokem.

Ale moc úspěšná má taktika néni :lol: takže perte do mne jakékoliv rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hraju uz od 2K9 a alfou omegou pri braneni je stinovani hrace pomoci L2 a R2, braneni rukama pomoci prave packy, pripadnem zdvojovani (double team) podrzenim L1. Zakladem uspechu je zabranit utocnym doskokum soupere, tzn. vysokyma hracema brat na zada soupere pod kosem tzv. box out pomoci L2. Nekteri rozehravaci jsou dobri ve vypichovani micu (myslim pomoci ctverecku), ale prehnana snaha zavani faulem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu