Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Reinstal FS3 a Aurora nejde.


joys_333

Recommended Posts

Pěkně prosím o radu, stále se v tom plácám.

Blbne mě FS3 tak bych ho rád přeinstaloval.

Stále mám moc her v seznamu, i které tam nejsou a nejdou smazat cesty ke hrám, vždy to končí hlášením abych počkal, ale nic se neděje ani po 10 minutách.....

Takže nový FS3 mám na flashce, když ho spustím z flash tak najede, pokud ho zkopíruji na HDD tak mě příjde, že se nezkopíruje a nepřepíše stávající soubory.

Mám tedy stávající FS ručně smazat z adresáře ?

Nebo stačí smazat nějaký soubory kam se ukládá obsah knihovny ?

Snažil jsem se nahradit FS3 Aurorou, nevím ale jak zapsat změny v Dashlaunch které , je tam jako patch uveden default FS3, mohu ho přepsat, nastavím cestu na Auroru ale po restartu tam je zase FS3.

Snažil jsem se Auroru nastavit třeba na tlačítko A ale po restartu tam ta změna není.

Děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Ty v Dashlaunchi tu cestu nastavis, ale je treba toto nastaveni ulozit a ne jen vyjet z Dashlaunche.

Kdyz nastavis cestu na Auroru misto FSD3 tak dej RB, objevi se obrazovka s ulozisti v Xboxu ,HDD, flash atd a zde je treba ulozit nastaveni, myslim ze je to X(Save) mela by se objevit nabidka co ktere tlacitko dela.

Pokud nevis koukni na YT na videa o Dashlaunchi.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, neuložím to protože jsem nevěděl čím.

Děkuji, zkusím to.

///EDIT: tak uložení funguje, nic meně nevím kde nastavit abych se po stisku velkeho tlacitka vravel do Aurory a ne do Fs3.

Kdepak se to nastavuje ?

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to udělal, po startu to skáče do Aurory ale když se chci dostat třeba ze hry do Aurory, a stisknu prostřední tlačítko na ovladači objeví se návrat do FSD ale skočím do FSD a ne do Aurory, prostě tuhle cestu jsem nikde nenašel.

Upraveno uživatelem drak3go
Příspěvek nad tvým se necituje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Koukni se jeste do te prvni polozky Paths jestli tam nemas nejakou dalsi polozku s nastavenou cestou k FSD3 a taky ji zmen na Auroru nebo smaz.

Ja mam v Paths jen Default = HDD1/Aurora/default.xex nic vic

Restartoval jsi Xbox po zmene, nebo ho zkus vypnout a zapnout.

Upraveno uživatelem basildon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu