Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 17


Buladog

Recommended Posts

před 2 hodinami, perry napsal:

asi uz jsi mel ospaly oci zes tam rozdil nevidel, ja tam rozdil v grafice vidim docela velkej

Tak jestli ti stará konečně za udělání juniora uvolnila z rodinného rozpočtu na novou TV s Full HD, tak se nedivím, že rozdíl vidíš. Jinak tam dle mě žádný extra rozdíl není, pokud dáš kameru Teleobjektiv, tak tam žádný rozdíl není.

Hodně jsem zvědavý na ty střely, dal jsem pár gólů a všechno většina totální čochty, něco jako dává erek.

 

Ještě takový menší bug, zřejmě, nebo jak říká Cartman - ve Španělsku pršelo.

14311320_10205421797144568_7289803773961

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak odehráno pár zápasů a za mne spokojenost. Hratelnost zhruba obdobná co u 16tky, jen se mi zdá že se hra celkově trošku zpomalila. Povedené sů nově udělané rohy, stejně jako hra tělem. Jako velký plus vidím že sa mi v menu neukazuje gejssi a podobní cikáni. Takže uričtě půjdu do fejfy.

 

Jen asi budu mít co dělat abych sa z pozice san marina nesesunul do pozice největších žebráků - zbrojovka obydlená zákruta před vídní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, Mandaz napsal:

tak odehráno pár zápasů a za mne spokojenost. Hratelnost zhruba obdobná co u 16tky, jen se mi zdá že se hra celkově trošku zpomalila. Povedené sů nově udělané rohy, stejně jako hra tělem. Jako velký plus vidím že sa mi v menu neukazuje gejssi a podobní cikáni. Takže uričtě půjdu do fejfy.

 

Jen asi budu mít co dělat abych sa z pozice san marina nesesunul do pozice největších žebráků - zbrojovka obydlená zákruta před vídní :D

Počkej až ti napráším kožich s Gambou Osakou, ty zákruto u Vídně. 

Jinak za mě rozporuplný myšlenky. Nevím co si o tom myslet. Špatný to není , ale ani né dokonalý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se nové zahrávaní rohových kopů  nelibí jelikož je tam kruh jak ve fifě 1998 na ps1 a dokáže to zahrát každý lamer  Žádné obrané zony nic prostě ..taky penalty za moc nestojí jako ten pohyb těla super ale to zaměřování kdy se vám objeví šipka na obrazovce to je  hrozné z počátku jsem myslel že ta šipka tam zůstane ale po 3 zápasech zmizela ale mám takoví pocit že ty penalty budou o 1 brance než o tom kdo nedá jednu branku :D  taky málo  funkci pro brankaře (výběh proti penaltě) atd  to je taky mínus . Jinak střely z dálky super -ale nejvíc mě štve že EA neni schopna dát do hry konečně zdravotnický tým a pořád hráč z otřesem mozku jde po svých ...nosítka měl už PES 05 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde vám v demu nastavit jas? (aby pozadi loga EA nebylo videt), Velikost obrazu jde v poho...

Mam to na muj vkus svetly a nastaveni zde nefunguje... Jinak grafika pekna, ale co se hratelnosti tyce, tak fyzika mice celkem slabota, standartky, penalty diivny. I kdyz mam vsechny pomocniky vyply, tak je to hrozne jednoduchy, arkadovity. Demo PES je takovy fotbalovejsi, ale zas visual je slabota. FIFA je z myho pohledu predevsim diky licencim. Dam jeste nejaky zapasy a uvidim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dojmy, animace mi přijdou s předchozího roku absolutně stejné . Frostbite engine vnímám spíše v cut scénách a animacich mimo hru. Co se týče celkové hry tak mi přijde mnohem lépe řešené přihrávky do běhu, centry a nakopy za střední záložníky.
Je to taková lepší 16tka.
Vylepšená grafika, herní tempo, dynamika střel. Vyložený next-gen to není. Fifa není o simulaci fotbalu ale spíše o arkádové zábavě, má svoji stabilní fan základnu která je schopna za hru vysolit každý rok peníze i třeba v rámci Fifa point režimu fut. Proto mi přijde že vývojové studio na to trochu kašle.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 9. 2016 at 18:21, saman250 napsal:

Mě se nové zahrávaní rohových kopů  nelibí jelikož je tam kruh jak ve fifě 1998 na ps1 a dokáže to zahrát každý lamer  Žádné obrané zony nic prostě ..taky penalty za moc nestojí jako ten pohyb těla super ale to zaměřování kdy se vám objeví šipka na obrazovce to je  hrozné z počátku jsem myslel že ta šipka tam zůstane ale po 3 zápasech zmizela ale mám takoví pocit že ty penalty budou o 1 brance než o tom kdo nedá jednu branku :D  taky málo  funkci pro brankaře (výběh proti penaltě) atd  to je taky mínus . Jinak střely z dálky super -ale nejvíc mě štve že EA neni schopna dát do hry konečně zdravotnický tým a pořád hráč z otřesem mozku jde po svých ...nosítka měl už PES 05 

Nechci ti kazit iluze, ale výběh proti penalte je proti pravidlům. Jinak rohy vnímám úplně dobře, střelba lepší, kontrola na balónu zády k hráči dokonalá. Centry supr. Nahrávky bože... Tak ty jsou úplně dokonale. Všechno kam chci, všechno do té správné ulice, hráči víc nabíhaji, brankáři reálnější, střela letí rychleji, když je to rána. Trošku mě zklamal obstrel, neboli technická střela. V 16 byla lepší. Brankáři reálnější. Obránci pomalejší. Uz mi balea nechytne kdejakej looser. Grafika podobná, lehce lepší, jen Cut scény se posunuly o dost dal. Počasí nevím, ještě mi nesnezilo. Pencle intuitivnejsi= pro mě plus. Dal jsem i první, což jsem v 16 nedal... Cesta se mi bude líbit moc. Dám si to i za černého. Co bych mohl ještě? Už mě asi nic nenapadá, zlatan a Ronaldo killeri, ale Benzina a James konečně taky. Nevím, proč byli tak neschopní z dálky v 16. Trošku mi přijde že se zhoršila ovladatelnost na balónu ve sprintu a zhoršila se i odezva, když zmacknu tlačítko, kdy hráč nahraje nebo vystřelí. Zpracování že vzduchu taky trvá déle... Nevím proč. Hráči co jdou po balónu, pro který běží, párkrát vynecháji balón ke kterému mají blíž než soupeř... Celkově kladný posun. I když to dost naruší moji hru, projdi celé hřiště bez jedinne klíčky. Hlavičky po výkopu brankářů se  nedají už směřovat přímo rovnou na svoje hráče, je to spíš blíž realitě. Ale co Je pro mě hlavní plus... Jakmile si hráč predkopne balón. To je úplně jiná rychlost. Top vylepšení. Rozhodčí taky lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz ti bezi sprintem, drnknes do praveho analogu smerem po kterem bezis a on si to o kus predkopne. a to je pak rychlost :D uplne silena. i kamera se lehce zmeni. to zpracovani nejde, proste nejdriv jde rovnou na prsa, muzes s nim teoreticky uz hejbat, kdyz vidis, ze mu to na ne jde a nepreleti ho to, ale to nevim.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, eRik napsal:

Nechci ti kazit iluze, ale výběh proti penalte je proti pravidlům. Jinak rohy vnímám úplně dobře, střelba lepší, kontrola na balónu zády k hráči dokonalá. Centry supr. Nahrávky bože... Tak ty jsou úplně dokonale. Všechno kam chci, všechno do té správné ulice, hráči víc nabíhaji, brankáři reálnější, střela letí rychleji, když je to rána. Trošku mě zklamal obstrel, neboli technická střela. V 16 byla lepší. Brankáři reálnější. Obránci pomalejší. Uz mi balea nechytne kdejakej looser. Grafika podobná, lehce lepší, jen Cut scény se posunuly o dost dal. Počasí nevím, ještě mi nesnezilo. Pencle intuitivnejsi= pro mě plus. Dal jsem i první, což jsem v 16 nedal... Cesta se mi bude líbit moc. Dám si to i za černého. Co bych mohl ještě? Už mě asi nic nenapadá, zlatan a Ronaldo killeri, ale Benzina a James konečně taky. Nevím, proč byli tak neschopní z dálky v 16. Trošku mi přijde že se zhoršila ovladatelnost na balónu ve sprintu a zhoršila se i odezva, když zmacknu tlačítko, kdy hráč nahraje nebo vystřelí. Zpracování že vzduchu taky trvá déle... Nevím proč. Hráči co jdou po balónu, pro který běží, párkrát vynecháji balón ke kterému mají blíž než soupeř... Celkově kladný posun. I když to dost naruší moji hru, projdi celé hřiště bez jedinne klíčky. Hlavičky po výkopu brankářů se  nedají už směřovat přímo rovnou na svoje hráče, je to spíš blíž realitě. Ale co Je pro mě hlavní plus... Jakmile si hráč predkopne balón. To je úplně jiná rychlost. Top vylepšení. Rozhodčí taky lepsi

Fakt ? :D tak si zkus někdy pustit video na youtube jak brankaři chytají penalty jestli stojí jak přikovaní na čáře :D:D . No a co se týká těch rohů tak je to jak říkám pro loosery a začátečník kteří neměli cit pro sílu kopu rohu a následnou hlavičku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, eRik napsal:

 

Bože :D víš vůbec co to je za ligu :D asi ne co ? 
a jak dlouho si hledal takové video? :D když si pustíš MS světa (Ligu mistru )  a mrkneš na penalty tak to vidíš jasně :D že brankař nestojí na čáře už se o tom kolikrát bavili že by se muselo opakovat 90 % penalt :D takže zas pohledej nějaké video :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šamane, doporučuju nastudovat pravidla a dále se tu neztrapňovat https://cs.wikipedia.org/wiki/Pokutový_kop

 

Takže pokud brankář poruší pravidla, tj. třeba zkrátí vzdálenost k penaltě - vyběhne, ale exekutor dá gol, penalta se neopakuje a gol platí. V případě, že exekutor penaltu nedá, penalta se opakuje.

 

EDIT: Platí to samozřejmě pro normální souteže, rozhodčí a týmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu