Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Prosííííím pomozte mi


hok001

Recommended Posts

ahoj děkuji za radu ale toto jsem jsi uz našel na internetu a kdyz jsem to udelal tak se mne to zeptalo zda chci pripojit konzoli pomoci HDMI a když dam ano tak mi konzole svítí ale obraz ani zvuk nikde.Pokud ale dam za volbu ne tak jde slyset zvuk ale obraz se mi neukazuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus připojit konzoli AV kabelama co k ní byly a ne HDMI. Pravděpodobně to vypadá na to, že odešel konektor. Pokud to přes kabely pojede je to jasný

ps3 mi jede do reconvery mode se dostanu ale dal ne

tady mas odkaz na televizi co jsem jsi koupil a na ktere mi to nejde

http://www.comfor.cz/philips-47-3d-led-tv-47pfl5008k-fhd-dvb-tcs-smart

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Televize není na tolik stará aby byl problém s nefunkčním HDMI vlivem HDCP to už měl kdysi před asi 7mi rokama i můj monitor.

Nicméně zkus opět obnovit konzoli do stavu nové a vyber (resp. tahle možnost by měla být automaticky) připojení obrazu přes AV a ne přes HDMI. Pokud by obraz běžel bude problém s konzolí a pravděpodobně na výstupu HDMI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu