Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DVD do PSP


Dominik

Otázka

Po přečtení návodu na XVID4PSP jsem ho naistaloval a převádění videa mi normálně jde, ale jak dám převod DVD tak mi to ukáže chybu:"Evaluate:System exception-Access Violation (C:/Temp/autocrop.avs,linr3)"

nevim co stim mám udělat. Nebo jesli někdo nevíte nějakej program na převod dvd, ale clone dvd mobile mi film v psp hrál strašně potichu a byl jenom na pár dní. Předem díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Po přečtení návodu na XVID4PSP jsem ho naistaloval a převádění videa mi normálně jde, ale jak dám převod DVD tak mi to ukáže chybu:"Evaluate:System exception-Access Violation (C:/Temp/autocrop.avs,linr3)"

nevim co stim mám udělat. Nebo jesli někdo nevíte nějakej program na převod dvd, ale clone dvd mobile mi film v psp hrál strašně potichu a byl jenom na pár dní. Předem díky za radu.

Myslim že takovy format to nepředělava.Nebo ja mam simsny na cd a nechce se mi to previst tak je to asi v blbim formatu:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu