Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom firmware 2.71 SE - x


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

[]pls, jak je to s predelanim ir shellu aby se zobrazil a fungoval eboot v game150 pro spusteni? nepodarilo se mi to najit :(

diky

koukni se v readme je adresa na jedno forum, kde sem rovnou našel i upravenej eboot

dikes ...rikal jsem si, ze uz jsem to nekde videl, ale nevzpomnel jsem si kde :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježiš tak jsem to taky dokázal!!Jako asi nejstarší na tomto foru jsem na sebe patřičně hrdej :lol: :oops: !!ježiš ale málem sem si nadělal do kalhot - ják ja nesnáším nové věci a experimenty!!!Určitě najdu nějakoe ty mouchy,ale to už se vyřeší,takže se přidávám -taky DÍKY!!!!!!!!! :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau vše jsem udelal podle navodu, dostal sem se až k SE-A ale kdyš chci upgradovat na SE-B tak mi to napíše že to de jen z firmwaru 1.5 už sem to zkoušel 4x celý od znova ale stejně to nejde...

Hm to je zajímavý, mě (a předpokládám i ostatním) to šlo hned na poprvé i s updatem. Nedáváš tam ptom znova celý FW 2.71 SE-A? Nebo třeba jsi se spletl, a místo updatu v PSP klikneš znovu na komplet FW (on totiž i SE-A je v PSP zobrazenej jako SE-B). Zkus dát znovu SE-A, ptom všechno z GAME smaž a nahraj tam jen ten update.

sem další uživatel tohoto fw. thx very a smoke very much weed!

Gratuluju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu