Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Custom firmware 2.71 SE - x


Dutch

Recommended Posts

No je to opravdu super už jsem to taky updatoval na 2.71 se, ale štve mě že musim zase aktivovat ty flashe a wma. Nebo to snad jde udělat bez připojení? Jo a dá se nějak v tom custom firmwaru změnit to taktování nebo to musim nastavit přes devhook?
Teď do toho vyšel moduke kterej ti to přetaktuje jen na hry, al nedá se to vypnout, takže mi to přijde k ničemu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

no co asi, vsak ked je to flash a wma enabler.ale ja mam wifi tak som ho nepouzil...chapes?

Hm a slo to ok? Rika se, ze nikde nemas ukazovat svoji MAC adresu ve spojitosti s homebrew, ze ti to pak SONY jebnou! Ale pripojit se na jejich server napisem "muj fw je 2.71 SE" muzes? Trosku divny... Ja bych to neriskoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave jsem prisel na to proc se nekdy u nekoho zasekava PSP kdyz najedete do GAME...nebo proc se neobjevuje nic, ackoliv psp/game150 je plny hombrews...

Odpoved-nevim :D ale problem byl vyresen tim, ze se do slozky PSP pridala slozka GAME271 a lozka GAME tzn. ze ve slozce PSP musite mit vzdy vytvorene slozky GAME, GAME150, GAME271, ale to jeste nestaci PSP se stale zasekava nebo neni zadna hra zobrazena...Musite jeste na rootu vytvorit slozku ISO...a ted by vam melo fungovat vse

cf_problem.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co asi, vsak ked je to flash a wma enabler.ale ja mam wifi tak som ho nepouzil...chapes?

Hm a slo to ok? Rika se, ze nikde nemas ukazovat svoji MAC adresu ve spojitosti s homebrew, ze ti to pak SONY jebnou! Ale pripojit se na jejich server napisem "muj fw je 2.71 SE" muzes? Trosku divny... Ja bych to neriskoval

To je podle mně blbost, přece nebudou kontrolovat každýho, kdo se na jejich server připojí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave jsem prisel na to proc se nekdy u nekoho zasekava PSP kdyz najedete do GAME...nebo proc se neobjevuje nic, ackoliv psp/game150 je plny hombrews...

Odpoved-nevim :D ale problem byl vyresen tim, ze se do slozky PSP pridala slozka GAME271 a lozka GAME tzn. ze ve slozce PSP musite mit vzdy vytvorene slozky GAME, GAME150, GAME271, ale to jeste nestaci PSP se stale zasekava nebo neni zadna hra zobrazena...Musite jeste na rootu vytvorit slozku ISO...a ted by vam melo fungovat vse

cf_problem.gif

blbost... to je podla nastaveni v recovery... ak si si nic nemenil tak deafaultne je GAME pre 2.71 veci a GAME150 pre 1.50 veci... ja to mam opacne GAME a GAME271 ... s toho vyplyva ze tam nemusis mat tri ale iba dva podla tvojich nastaveni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co asi, vsak ked je to flash a wma enabler.ale ja mam wifi tak som ho nepouzil...chapes?

Hm a slo to ok? Rika se, ze nikde nemas ukazovat svoji MAC adresu ve spojitosti s homebrew, ze ti to pak SONY jebnou! Ale pripojit se na jejich server napisem "muj fw je 2.71 SE" muzes? Trosku divny... Ja bych to neriskoval

snad nie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi mám problém. Moc bych chtěl spustit tuhle HOMEBREW hru na 2.71SE-B

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2006050011

Údajně by to na tom mělo jet bez problémů.

Zkoušel jsem snad úplně všechno, dát hru do GAME150 jak Kxploit tak i no-Kxploit. To samý jsem zkoušel i v GAME271 (kxploit by tam stejně fungovat asi neměl, ale kdo neriskuje nevyhraje). Jedinou věc, kterou jsem nezkoušel, tak HEN-C.

Prosím zkuste ji někdo stáhnout a zkusit, jestli funguje. Díky.

PS:ještě popis - gameboot proběhne bez problémů, potom začne klasicky načítat z karty, ale po chvilce kontrolka zůstane jen svítit a PSP se vypne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a skusal si dat do zlozky GAME ????????????

Nooo... to jsem nezkoušel, beztak je stejně nastavená na HB pro 2.71 ne? Takže by to podle mě dopadlo stejně. Ale zkusim to, dík.

Dutch: taky zkusím ten DH, pokud nic nezabere :). Ještě zkouším starší verzy hry, tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu