Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co je Linux?


tatman17

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Operační systém, takový windows, možná i lepší a hlavně levnější, takže na PS3 pak můžeš mít třeba i linuxáckou obdobu officů atd.

Microsoft is fůůůj

Linux je takovy windows?;-) A Linuxacka obdoba Ofiice je co? Myslis Open Office, ktery je i pro Windows?;-)

Mozna bude lepe zabrousit na http://www.abclinuxu.cz/ a neco si o tomto OS precist:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to vec, o ktere vsichni mluvi, ale malokdo ji pouziva. :)

asi tak ...

je to OS, který je zadarmo(lajcky řečeno :)), měl jsem chvíli mandrivu 2007 na virtual pc ... no dá se to, ale většina softu je pro win(aspoň co používám já).

občas, když si chci nahodit linux, tak nabootuju live cd openSuse

jinak bejt tebou, tak bych si na ps3 nechal to co tam máš ... asi XMB nebo co to tam je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nejlíp uděláš když si stáhneš YellowDog linux přímo určený pro PS3, podle mně je ze všech distribucí nejrychlejší. Firefox v něm funguje, stejně tak se dá připojit usb vypalovačka a přepálit třeba dvd vložené do mechaniky ps3. Ve srovnání s běžným pc je to však znatelně pomalejší protože 256MB ram je žalostně málo a systém swapuje na disk kterej je originál dost pomalej - ideálním řešením je ssd disk až na tu krvavou cenu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejlepší linux na PS3 je LINUX UBUNTU 7.10 PowerPC edition (taky special pro PS3) všechno o něm zde - www.psubuntu.com

A mohl bys mi sem napsat kde ho stahnu, jak ho nainstaluju apod.? Prosim pokus budes pouzivat nejaky iso atd. takmi do zavorky dej co to znamena, ja se totiz v tajtech vyrazech vubec nevyznam. DIk

P.S. kdyz se mi Linux nebude zamlouvat muzu tam hodit zpet to XMB?

Prosim vas kdyz bych si stahnul to Ubuntu 7.10 Gutsy Gibbon, tak musim pak delat jeste neco jineho krome vypaleni Image a strceni do PS3 a spusteni instalace? Prosim co nejrychlejsi odpoved. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu