Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Průzkum Vašich příjmů


metuj

Recommended Posts

takhle se ale pozdeji financne daleko lip osamostatnis protoze budes vedet co to znamena setrit a napred si promyslet co vubec kupuju jestli to nejsou vyhozeny penize .... (vis co , musis to brat z te lepsi stranky) :)

je lepsi ted pocitat kazdou korunu a jak zacnes vydelavat tak mit vic nez na kolik ses zvyklej , nez celej zivot neco dostavat a az zacnes vydelavat tak zjistit ze vlastne to neni tolik na kolik jsi byl zvyklej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to je fakt, já si taky šetřim na určitou věc. Má to plno výhod když šetřim třeba 3 roky nahromadí se mi několik tisíc a jak se to všechno vyvíjí mám pak více na výběr + ušetřím... V době NFS most wanted jsem hral bulanky a myslel jsem si jak to neni zábavný.... Ted mam asi 2 roky dost vymakany PC (na tu doby nejlepsi co slo koupit) a zatím jsem na něm rozjel vse na plné detajly (vse co jsem chtěl hrát)... jinakmam stejny nazor jako OSMEN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm jak jsem hlasoval do 30000 hrubého a jsem rád když mám 22000čistého!!!jak už někteří ví,jsem polda....a doufám že jěště dlouho budu.Jsem vyučenej zlatník-klenotník,ale vy mladí nepochopíte co se dělo po revoluci,takže to nebudu rozebírat že už to nedělám ,ikdyž velká škoda.....Těm co nemaj mozek na školy bych chtěl jen doporučit to co já v mých letech už neudělám,voják z povolání,bachař,justice nebo PĆR,prostě něco jistého.....pondikatele nabízej víc,ale jak dlouho...atd.jejda na moje poměry jsem se moc rozepsal,tak si každej vemte z toho co chcete...třeba jen blbě kecám....hoj mladým a doufám že budu mít nějakej důchod....hahahaha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A, kapesny mam 400 mesicne + to co si nejak vybojuju... v 15 za 4 mesice se me to zvysi na 1100 mesicne...

"Chudý" PSPčkem si vydělávající student :]]

- tohodle borca uznavam, ve svych 18 letech rozjel s PSP bysnys, kterej nema obdoby... rezzpect

- takhe asi pan cvak vypada JFBQ00246071217a.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak v tomhle mas pravdu, me to take vadi kdyz vidim jak dotycny clovek dostane novyho mobila a ve skole ma petky ctyrky, nekdo dostane novyho kompa ale vubec na nem neumi a jen machruje

snad kazdou drazsi elektroniku (psp, ps3, mobil..) jsem si kupoval ze svojeho ale nekdy me dotovala babicka prej ze jsem az moc nenarocnej toze jsem hral jeste na psx kdyz zrovna letela pstrojka :D

kdyz si to koupim vice mene ze sveho tak si te veci vazim az natolik ze kdyz mi matka schovala ps3 tak jsem se tak ...... ze sem ps trojku nasel a odvezl jsem si ji k babce kde jsem neustale paril .... sakra tedka pisu uplne mimo tema a uplny blbosti :D

jj taky si veci ktery jsem si koupil ze svych financi (vsechna elektronika krome samotneho PC) hodne vazim

takhle se ale pozdeji financne daleko lip osamostatnis protoze budes vedet co to znamena setrit a napred si promyslet co vubec kupuju jestli to nejsou vyhozeny penize .... (vis co , musis to brat z te lepsi stranky) :)

je lepsi ted pocitat kazdou korunu a jak zacnes vydelavat tak mit vic nez na kolik ses zvyklej , nez celej zivot neco dostavat a az zacnes vydelavat tak zjistit ze vlastne to neni tolik na kolik jsi byl zvyklej ;)

mas hodne spravnej nazor, taky si to myslim ;) akorat nevim asi to neni zavist, proste nemam rad ty rozmazleny hajzly (s prominutim) kterym otec koupi co jim na ocich vidi. Jsem celkem rad ze to se mnou otec nedela...koncim s OT sorry :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brigada behem skoly - operator pro TMO - to je kategorie C (kdybych delal osmihodinovky, tak uz je to D :) ) + samozrejme spoustu aktivit - nejen flashe ;) - tzn. i kategorie B..

=> ale vsechno jde na ucet, jsem strasnej skrblik, fakt si nic nedopreju, dokavad to fakt poradne nechci, nebo to neni nutny - PSP je snad jedina vec co jsem si z osmihodinovek o prazdninach koupil :D , nejsem z tech lidi, co kdyz maj prachy tak musej mit hned nejvetsi MS, nejvice prislusenstvi a nejvetsi baterku a k tomu samozrejme stylovej mobil, iPod a desitky dalsich konzoli ;)

BTW kdyz uz jsme u toho, kapesny jsem nikdy nemel a zadny nemam ani ted.. Samozrejme na obedy/tramvajenku prachy dostavam, ale jinak nic navic.. Uz si ani nepamatuji, kdy jsem dostal kredit na mobil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu