Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 6


andre.11

Recommended Posts

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele jde ta verze co je tady http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=5495&highlight=pes6 ripnout aby se to veslo na 1 GB kartu ?? ... jestli ne tak mi pls nekdo poslete link na nejakou verzi co se vyjde do 1 GB ... DIKY moc .. uz se nemuzu dockat az to budu smaziiiiiiiit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jde ta verze co je tady http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=5495&highlight=pes6 ripnout aby se to veslo na 1 GB kartu ?? ... jestli ne tak mi pls nekdo poslete link na nejakou verzi co se vyjde do 1 GB ... DIKY moc .. uz se nemuzu dockat az to budu smaziiiiiiiit

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=5495&postdays=0&postorder=asc&highlight=pes6&start=570

...loadni si tuhle verzi od EvilSty ze strany 39......je to plne funkcni verze, nemusis delat zadne upravy a v CSO to ma asi 800Mb!! Je to full verze.....FUNKCNI!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady zatim neni http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/936434.html nevite nekdo jestli uz neco nekde neni?

...ut tam je:-). Opravena jmena klubu a hracu.......dresy zatim neeeee :wink:

Load failed.The data is corrupted.Nahraju to do savegame a a tahle hláška se mi pa ukáže při načítání hry.Poradí mi někdo co s tím?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady zatim neni http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/936434.html nevite nekdo jestli uz neco nekde neni?

...ut tam je:-). Opravena jmena klubu a hracu.......dresy zatim neeeee :wink:

Load failed.The data is corrupted.Nahraju to do savegame a a tahle hláška se mi pa ukáže při načítání hry.Poradí mi někdo co s tím?

Divne, i me to jede v pohode....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nemam zadny problem se savem,pes6 je evropska verze,save mame stazeny stejny,tak to je celkem zahada.zkouset smazat starej save a pak tam nakopcit ten stazeny ste uz asi zkouseli,ze jo.Jinak me nic nenapada
to sem vsechno zkouselale porad to hazi chybu.Budu hrat petku tam mam aktualni sestavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nemam zadny problem se savem,pes6 je evropska verze,save mame stazeny stejny,tak to je celkem zahada.zkouset smazat starej save a pak tam nakopcit ten stazeny ste uz asi zkouseli,ze jo.Jinak me nic nenapada
to sem vsechno zkouselale porad to hazi chybu.Budu hrat petku tam mam aktualni sestavy

...a jakou mas verzi PES6...odsud z netu iso, nebo origosku?? ja jsem si stahnul PROPER od EvilSty a vsechno jede jak ma...tak zkus tuhle verzi!!! Je tam i uvodni video :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nemam zadny problem se savem,pes6 je evropska verze,save mame stazeny stejny,tak to je celkem zahada.zkouset smazat starej save a pak tam nakopcit ten stazeny ste uz asi zkouseli,ze jo.Jinak me nic nenapada
to sem vsechno zkouselale porad to hazi chybu.Budu hrat petku tam mam aktualni sestavy

...a jakou mas verzi PES6...odsud z netu iso, nebo origosku?? ja jsem si stahnul PROPER od EvilSty a vsechno jede jak ma...tak zkus tuhle verzi!!! Je tam i uvodni video :-)

Mám origošku.Dneska sem to zas zkoušel a pořád to hází tu samou chybu tak nevím :cry:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nemam zadny problem se savem,pes6 je evropska verze,save mame stazeny stejny,tak to je celkem zahada.zkouset smazat starej save a pak tam nakopcit ten stazeny ste uz asi zkouseli,ze jo.Jinak me nic nenapada
to sem vsechno zkouselale porad to hazi chybu.Budu hrat petku tam mam aktualni sestavy

...a jakou mas verzi PES6...odsud z netu iso, nebo origosku?? ja jsem si stahnul PROPER od EvilSty a vsechno jede jak ma...tak zkus tuhle verzi!!! Je tam i uvodni video :-)

Mám origošku.Dneska sem to zas zkoušel a pořád to hází tu samou chybu tak nevím :cry:

...tak me napada leda ze by se ti neshodoval region hry s regionem toho optionu....ze tvoje origoska je treba EU a option je z US...ale to by snad vadit nemelo. Tak nevim...me to fachci v pohode. Jen jsem nakopiroval tu rozbalenou slozku do savedata na pametovku a jde to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky nemam zadny problem se savem,pes6 je evropska verze,save mame stazeny stejny,tak to je celkem zahada.zkouset smazat starej save a pak tam nakopcit ten stazeny ste uz asi zkouseli,ze jo.Jinak me nic nenapada
to sem vsechno zkouselale porad to hazi chybu.Budu hrat petku tam mam aktualni sestavy

...a jakou mas verzi PES6...odsud z netu iso, nebo origosku?? ja jsem si stahnul PROPER od EvilSty a vsechno jede jak ma...tak zkus tuhle verzi!!! Je tam i uvodni video :-)

Mám origošku.Dneska sem to zas zkoušel a pořád to hází tu samou chybu tak nevím :cry:

...tak me napada leda ze by se ti neshodoval region hry s regionem toho optionu....ze tvoje origoska je treba EU a option je z US...ale to by snad vadit nemelo. Tak nevim...me to fachci v pohode. Jen jsem nakopiroval tu rozbalenou slozku do savedata na pametovku a jde to...

Možná máš pravdu mohlo by to tak být.Ale pak je mi ta šestka na nic.neznáte nějakej jinej option file na šestku?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu