Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 6


andre.11

Recommended Posts

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak tady čtu ten tread tak se mi chce brečet :(. Ubohost uživatele jménem PAINkillerCZE je oprvavdu velká. Podle mě přívlastek Spammer je hodně málo. Ty jeho citáty jako třeba videl sem ingame a pride me to jako ubohej pokus o fotbal jako predeslej dil PES 5 nebo proc se teda na wcg kde je cena za prvni misto 350 000 kc v turnaji na pc hraje fifa a ne pes 5 ? pac fifu zvolilo pres 5 milionu faousku s celyho sveta =) ale reknu ti vtip : pes5 je dobrej fotbal =) jsou opravdu výrazem pouze nějakého 8 letého (já vim mám u profilu 17 let, ale každé má své malé tajemství ne? :wink: ) stvoření bez mozku (hlavně druhá jeho odpověď co píšu). Hraji PES od 10 sem aktivní člen fora fifacz.com, moderátor na pescz.com a hraji PES od 10 let a tak vím o čem mluvím :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NA 333 Mhz to nemám, měl jsem za to že nataktování by na čtení z karty nemělo mít vliv, nebo jo? Mám Sony 4GB, podle znaků se zdá být pravá ale i kdyby to byla FAKE karta tak přece bude rychlejší než UMD, ne? Při zápisu mi to ukazuje rychlost zápisu cca 1800 kb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Mam dotaz ta soutez o nejhezci pes 6 gol uz skoncila? ja sem si ted poridil pes 6 a hne muj prvni gol byl proste nadhernej tak jestli muzu jeste soutezit? a jeste sem se chtel zeptat jak si ten gol muzu prehrat v pc?
Bohuzel soutez skoncila ale goly si schovavej na letni kolo souteze :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz ta soutez o nejhezci pes 6 gol uz skoncila? ja sem si ted poridil pes 6 a hne muj prvni gol byl proste nadhernej tak jestli muzu jeste soutezit? a jeste sem se chtel zeptat jak si ten gol muzu prehrat v pc?
Bohuzel soutez skoncila ale goly si schovavej na letni kolo souteze :wink:

A jak si ho pustit v pc ten gol ja ho ulozil a ted je to v .bin formatu nebo jak a newim jak to pustit v PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 months later...
mate někdo něco noveho třeba sestavy atd.

tady jsem neco nasel pro fotbalove nadsence......aktualizovane option file pro vsechny platformy.....sezona 07/08. Je to verze 3.8...dalsi bude nalsedovat verze 4...veskere zmeny jsou uvedeny na prvni strance......download pak napravo, kde si nasledne vyberete platformu.

Tak vyzkousejte!

http://www.freewebs.com/milanistamikeof/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi uz sem zoufalej chci PES na psp a nemuzu sehnat funkcni uz sem 2x stahnul pro evolution soccer 2007 neslo ani jedno vzdy jen zcernala obrazovka a ja musel restart psp tak sem si rek ze stahnu PES 6 stahnul sem nakou spanelskou edici nebo co pustim to vse v poradku az do ty doby nez ma najet hl menu mam zmacknout any key a pak najizdi menu ale nenajede nechal sem to pul hodiny pusteny a nic pls poradte diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Ahoj, jsem naprostý nováček a proto se předem omlouvám za můj možná stupidní dotaz- jde hodit patch se správnými názvy klubů, hráčů a všeho i k originální hře. Mám ji koupenou z Anglie. Díky za odpovědi

jo jde....na foru je i link, kde je čeština plus normální sestavy...ale link tu taky někde je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu