Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Steam - pokec


bobo

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Тум9еу т2лвщ л

Kua píše mě to v azbuce tak jinak

Chtěl bych se zeptat jak se správně dá použít tento program pacsteam 2008 který je vlastně jako steam ale jedná se onějakou cracklou verzi na které je možné stahovat všechny hry ze seznamu se širokým výběrem, ale nejdou stáhout všechny nevíte čím to Je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

HELP mam už asi 4 roky založený účet na originálním steamu a dneska jsem si chtěl něco málo zapařit ,ale narazil jsem na dost vážný problém nějak mi nefungujou mé identifikační údaje jako je jméno a heslo když to potvrdim tak mi to píše toto:

Steam is having trouble connecting to the Steam Servers.

Nevíte někdo co to má znamenat a proč se nomohu dostat do systému steam?:cry:

Prosím poraďte:ontopic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm výpadkům dochází dnes nějak často. Třeba O2 mělo dneska výpadek asi od 10 hod dopoledne do 16 hod odpolední za to jejich neschopnost a zaneprázdněnost na infolice stojí za to!!!Kdo neviděl a nezažil tak těžko uvěříicon_evil.gif. A na stamu jak ma dlouho čekat než to někdo zprovozní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

steam server ma vypadok tak ta nemoze prihlasit...

vy nemate povinnu anglictinu na skolach? ........

To je zajímavý výpadek nemužou mít, protože na steam servrech hraje hafo lidí spíše bych řek, že problém bude u mě...nemyslíš nebo ti taky snad nejde?

A nakonec jsem prisel na to, že nějaký zmr* mi hecknul steam a tím mi pádem mi odcizil mé heslo , které nebylo ani příliš dlouhé ani příliš obvyklé , ale nakonec se to někomu podařilo prolomit nebudu spekulovat kdo nebo kým.

Ale dneska už je možný úplně všechno jenom mi pořád nedá spát jak bych to měl poznat a hlavně se nějakým způsobem zabezpečit proti takovým to problémům , které nedají na sebe dlouho čekat.

Budu vděčný za každý typ!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu