Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ako rychlejsie vypnut WinXP ?


Midnight

Recommended Posts

Jsem se chtěl zeptat, pls nechci upomínku jestli to sem nepatří ale není rychlejší to vipnout Natvrdo ? A nebo jak psal caesar, vyškubnou ze zásuvky ? Asi nejrychlejší spůsob. Jo pak existuje ještě jeden ale ten by byl asi drahej (Dojít k pojistkám a vyškubat xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

ahoj nastavit tam 1 je absolutni kravina !! je tam nastaveno 20 000 to znamena 20 sekund !! ja sem ti to prenastavil na 10 000 mam trochu pomalejsi pocitac u tech lepsi co ma dnes vetsina tak byhc doporucoval 5000 coz je 5sekund ale min ani nahodou !! protoze pokud se pocitac vipina tak rychle tak nejake aplikace nemuzu ulozit sve operace a muze dojiit k vaznemu poskozeni pocitace !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 6 months later...

najlepsi je jednoduchy programik v XPckach s nazvom shutdown ...

Start -> Spustit a tam napisat:

shutdown -s -f -t 1

(-s vypnutie /-f vynutene/-t cas v sekundach)

ja to pouzivam napr. ked idem von alebo idem spat, a potrebujem aby sa PC sam vypol, povedzme za hodinu:

shutdown -s -f -t 3600

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Jednou jsem přišel ke kámošce a ona, že ji PC nejede. Po chvilce jsem zjistil, že je zdroj úplně v řiti. Jsem se jí ptal jakto, co dělala. A ona, že když spěchala, tak neměla čas vypínat XPéčka a jen vytáhla kabel ze zdi. :-D Taky dobrý způsob!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem přišel ke kámošce a ona, že ji PC nejede. Po chvilce jsem zjistil, že je zdroj úplně v řiti. Jsem se jí ptal jakto, co dělala. A ona, že když spěchala, tak neměla čas vypínat XPéčka a jen vytáhla kabel ze zdi. :-D Taky dobrý způsob!

tež neni marné :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem přišel ke kámošce a ona, že ji PC nejede. Po chvilce jsem zjistil, že je zdroj úplně v řiti. Jsem se jí ptal jakto, co dělala. A ona, že když spěchala, tak neměla čas vypínat XPéčka a jen vytáhla kabel ze zdi. :-D Taky dobrý způsob!

Dobrý způsob jak utrácet peníze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu