Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3.80m33-4 na 3.71m33


xzibit

Otázka

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

xzibit myslim, že nie ak mi to nevyletleo z hlavy...cez recovery to nespravis to som skusal..Iba pandoru ved si ju urob..

Romeno daj link na subory ktorymi dgneš cez recovery 380, lebo na 371 isli zvlast ine a vela ludi koli tomu bricklo PSP...a ja som sa pytal kamoša vravel, že 380 nesiel že to skusal s tymi subormi pres 371...ak tu nemas ujistene tak nevrav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hh to ani ja neviem, lebo podla mna si len bricneš PSP.. Mam za sebou 250 Dg nechcme sa vytahovat ale za to že mam 50 postu a nepisem sem tak neznamena že som taky blby :D.. Ehm uryvok z PSPzone oto nieje žiadna novinka, viem, ale zdá sa mi že 90% ľudí tu na pspzone nevie že 3.71M33 PSP PHAT sa dá downgradnut bez pomoci pandori. Takisto som videl veľa threadov kde ľudia použili 3.52M33 recovery súbory (to iste som spravil raz a ja) a brickli si pspcka pretože tie sa na downgrade 3.71M33 použiť nedajú. A preto pridávam 3.71M33 recovery fullpack, týmto fullpackom sa dá downgradnut 3.71M33-1,2 ale aj 3 na 1.50 a netreba na to vobec nič.

POZOR IBA PSP PHAT!!!

Čítaj viac pre navod....

a priznajte sa keď ste toto nevedeli :) a neviem nechcem sa hadat ak mate tie subory na 380 reknite..ja len radim aby si ho nebrickol.

EDIT: tekken presne o tom hovorim..subory z 371 skusal kamarat a vravel, že nesli ale neviem ako chce on..podla mna 15% sanca uspechu a 85% brick..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

romeno sry ale pripadas mi ako lama :D:D:D:D ako co, že fungoval na 371 M33..skusal si na 380? nie..je to pre 371 lebo tie stare subory na 371 nesli a brickol si si PSP..Furt pises kktiny typu ved to ide na 371 M33 my sa bavime o 380M33 a vazne pochybujem, že to pojde ale skus to teda..aspon potom rekni ak hej tak budem vazne prekvapeny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
xzibit , ten muj link bude funguvat , nejsem lama :) fungoval i na 3.71 m33 kdyz s tim meli lidi problemy http://console-forum.cz/showthread.php?t=15766

Nebude fungovat.. Klidne se s tebou vsadim a ted hned si to muzu jit z 3.80 M33 otestovat a vysledek natocit videem..

Easy recovery nejede uz na 3.71 M33 a tohle taktez nepojede..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

romeno ja viem co myslis lenže žiješ v dobe opic hento je pre fw 3.71 a nie pre 380M33 - ak ano tak si nasiel objav historie :D a nerekel sem kua že ho to dostane na 371 ale že on chce it a to je rozdiel nauc sa citat..a ak to pojde z fw 380 tak si borec..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak jsem to ted zkousel a ne nejde to.. Kdyz to spustim s v recovery nastavenym kernelem 3.80, tak to napise the game could not be started a ten kod jako kdyz se pokousite na 3.XX kernelu spustit 1.50 app a kdyz jsem to prepnul na 1.50 (mam 1.50 kernel addon), tak to hodilo asi na 10s cernou obrazovku a pak se PSP vypnulo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu