Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pandora


rodnny

Otázka

mam dotaz,bricknul sem si psp,a jedinou moznosti umbricku co mne napada je pandora...baterku mam 110,takze by to melo jit.....???....ale cetl sem ruzne navody na pandoru,ale povezte mi,jak si mam kartu zformatovat a dat tam pandoru,kdyz se do psp nedostanu....(ledatak krumpacem...treba povoli :wohow::wohow::wohow:)...nevite jak to mam provist..??...nebo neznate nekoho,kdo bi mi eventuelne umbrick udelal.....pobliz Nachoda???(Hradec.....a tak....???) prosim pomozte mi :cry: ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takhle, jak psal woko, tak je lepší si někoho najít, ale tu pandoru můžeš vytvořit i sám, i když se do psp menu nedostaneš, ale musíš mít čtečku karet, nebo něco, v čem si ten memorystick připojíš k pc, protože se dají stáhnout už hotový pandory, kde stačí jen udělat mspformat a pak si to nahrát na kartu a následně nahrát ipl, což se dá udělat i bez psp, akorát baterii si bud budeš muset koupit (rovnou pandoru) nebo budeš muset udělat HW mod na té tvojí co máš.

Edit: Tekk mě předběhl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu