Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dobrý den. Chci se zeptat, jaký díl GTA bych si měl koupit. Nebo spíše, jaký díl je podle vás nejlepší. Jestli Gta 4, Gta 4: episode from liberty city nebo Gta 4: The lost and damned ?
GTA 4 je klasická hra, prostě GTA. GTA: Episodes from Liberty City jsou 2 expansion packy které jdou hrát bez původního GTA 4, tedy The Lost and Damned a The Ballad of Gay Tony. Nejvíce se ale vyplatí Complete edition kde je jak původní GTA 4 tak i přídavky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

GTA IV ma na konolich nizky framerate takze je potreba si na to zvyknout, ale muzes zkusit jednu vec mozna se mi to jen zda nebo nwm ale kdyz hru z HD prepnu do Full HD tak se mi zda trochu plynulejsi, me se to ze zacatku taky celkem dost sekalo ale pak jsem si na to zvyknul a uz mi to ani neprijde ale pri tech vyssich rychlostech to jde poznat no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu