Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Poradite mne pls nekdo s misi the holland play... myslim jedu do stare nemocnice tam zabiju vsechny prijede LPCD a ty uz nejdou zabit co mam delat...

Ta mise se myslím jmenuje the snow storm a já ji udělal tak,že jak tam přijeli ti policajti tak sem začal zdrhat do auta a ujel jim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta mise se myslím jmenuje the snow storm a já ji udělal tak,že jak tam přijeli ti policajti tak sem začal zdrhat do auta a ujel jim.

jezismarja prosimte jaks to mohl udelat tak ze si utekl? Ja sem to delal (a delam) cca 10krat...za tu dobu sem stihl rozbit par obalu na cd a zadny uniky ani 15ti minutova prestrelka nepomaha. Bud me zabijou ti zku*venci jeste v te zricenine nebo me tak zmordujou ze me dodelajou ti venku...proste nemozny. Sice jednou sem se dostal na lod ale to si me podal zas vrtulnik. Ale nejvic uklidnujci je ze po kazdym restartu si tam musim dojet sam, protoze ten talent Roman nema NIKDY zadny auto aby me odvezlo...jestli to tak pujde dal tak dvd gta4 pujde jako podtacek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No můžeš si přece chytit normální taxík, ne?... Těch pár desítek dolarů tě nezabije. Já skoro ani neřídím, stejně to moc nejde :D.

K té misi - je poměrně těžká, taky jsem ji párkrát opakoval. Dovnitř jsem se dostal pomocí granátů, prakticky bez výstřelu a ztráty života. Zpátky jsem nikam nespěchal, zacampoval jsem v místnosti, kde byly drogy, vystřílel policajty. Když tam bylo trochu prázdno, přesunul jsem se do nějaké místnosti, kde jsem se schoval za cosi... Nějaký přístroj myslím, možná kompresor nebo co (už je to déle). Prostě jsem vystřílel všechny policajty co se ochomýtali kolem.

Najednou bylo prázdno, doběhl jsem až na parkoviště a jak jsem vlezl do nějakého auta, přijela kolona asi 7 policejních aut (přesně takhle se mi to stalo 2x po sobě, tak je to asi nascriptované). Pak musíš prostě ujet, to dělá každý jinak. Doporučuji jezdit v terénu, v parku, mezi stromy a zídkami atd., tam policajti vážně neumí :-D.

---

Ještě k tomu utíkání - měl jsem poměrně problém s misí Flatline, nešlo o nic velkého, dostat se dovnitř nemocnice, zabít svědka, dostat se ven přes policii a ujet policii. Prvně jsem to zkusil v doktorských hadrech, ale hrubou silou - vždy mě nějak zabili (jednou jsem už skoro měl Sprunk z automatu, ale zabili mě:D)... Tak jsem to zkusil asi 3x. Pak jsem objevil, že jde odpojit od přístrojů, tak jsem ho odpojil a jednoduše utekl:D. Proběhl jsem kolem alespoň 10 policistů, sice stříleli, ale nějak mi zůstala ještě půlka života (měl jsem vestu)... Tu misi jsem udělal bez jediného výstřelu. Utéct je někdy vážně lepší - zkus vzít drogy a prostě sprintovat na parkoviště k nějakému autu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre je plneni misi za poldy, vemete jim auto, stisknete L1 a mate tam nejhledanejsi lupice, portrety...a taky prave hledane zlocince tak si nejakyho vyberte a bezte do nej :)

taky jsem zjistil ze je tam 200 flying rats (holubi) - neco jako balonky/balicky a 50 unikatnich skoku...jako fakt ze je to dost tezky najit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Han3: Na GamesRadar.com máš mapy těch pigeonů a myslím i skoků.

kvasa: Já jsem to viděl před pár dny ve videu na youtube... Akorát nvm jak na ten taxík písknout. On na něj písknul, běžel za ním a taxík mu zastavil, já do něj umím akorát vlézt podržením Y (ale prvně ho musím nějak zastavit, většinou vlastním tělem:D).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre je plneni misi za poldy, vemete jim auto, stisknete L1 a mate tam nejhledanejsi lupice, portrety...a taky prave hledane zlocince tak si nejakyho vyberte a bezte do nej :)

taky jsem zjistil ze je tam 200 flying rats (holubi) - neco jako balonky/balicky a 50 unikatnich skoku...jako fakt ze je to dost tezky najit

No podla map sa to da... ale je to fakt kktina... mne treba uz len 20 a mam 100% :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu