Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

!!!Nectete kdo jeste gta nedohral!!!!

GTA ma 2 konce? vcera jsem ot dohral a zabil jsem Dimitriho a pak na Romanove svatbe zabil Jimmy Kate a posledni mise byla ze sjem ho mel zabit...

nekdo tu ale psal ze kdyz bych Dimitriho nezabil a udelal bych tu dohodu tak umre Roman? tudiz bych ale nemohl byt na ejho svatbe a nemohla by umrit Kate atd. atd. :) muzete mi prosim nekdo napsat jak to pak je ten konec kdyz se udela s tim Dimitrim dohoda? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

!!!Nectete kdo jeste gta nedohral!!!!

GTA ma 2 konce? vcera jsem ot dohral a zabil jsem Dimitriho a pak na Romanove svatbe zabil Jimmy Kate a posledni mise byla ze sjem ho mel zabit...

nekdo tu ale psal ze kdyz bych Dimitriho nezabil a udelal bych tu dohodu tak umre Roman? tudiz bych ale nemohl byt na ejho svatbe a nemohla by umrit Kate atd. atd. :) muzete mi prosim nekdo napsat jak to pak je ten konec kdyz se udela s tim Dimitrim dohoda? :)

No gta má 10 konců,já sem na konci dal deal a na svatbě zabili romana.Ty si dal místo toho deal to druhé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdo zafará ještě team deathmatch ... hraju zatím jenom s driverem...ale potřebuju aby se to moje score trochu rozložilo... xD

p.s: naposledy s driverem... hraly jsme na 50000$ bohužel nedohrály...nahrály jsme asi 20000 ... a rozložení mezi hráči xD - Driver - něco kolem 4000 , já - ten zbytek xD ale driver je zas lepší v závodech xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak děkuju

Ta investice do HDD je perfektní věc ... Sám musím uznat , že hry mají rychlejší loading ... Takže to bude asi jako Mezi-paměť pro každou hru ... A hlavně se to nikomu neztratí ... Vždycky se to hodí ... A dá se sehnat do 600 Kč bez problémů ... a GTA , souhlasím s hodnocením 10/10 ... Ještě pár misí , a je to ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako mise dodelat je jeste dobry ale kdyz je mas presly vsechny tak uz hru nepustim jinak nez multiplayer to zteda san andreas me bavilo dyl

Ona je to taky věc názorů ... Já posuzuju hru v pořadí GRAFIKA/ŽÁNR/PŘÍBĚH ... To mě u SA nesedělo ... A Gta si za 2 měsíce znovu , a pak znovu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu