Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


bezejmena

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Mam hru druhy den, takze mam nejspis lamersky dotaz;-) Hned zezacatku jsem byl pribehem defakto donucen k likvidaci Vlada. Nepripravil jsem se o nejake mise, ktere by me pak chybeli? Mam radeji zacit hrat znovu a nechat toho hnusaka nazivu?

Podotykam, ze jsem pro Romana stihl udelat jen jedinou misi a pro Vlada tri. Nyni je Roman postreleny, takze nevim, jestli pro nej ty mise jeste budu moct delat.

BTW - mam PS3, ale verim, ze me odsud nevypiskate;-) V PS3 sekci takhle obsahly topik neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím že jsi zabil Vlada by jsi se o nic připravit neměl, nejsem si tím ale na 100% jistý - příběhy pro Romana jsou příběhové a tudíž by se neměli dát přeskočit.. Jen se mi nezdá ten počet misí pro Romana - než tě seznámí s Vladem a můžeš pro něj dělat mise, tak jich uděláš víc...

Peníze se dají vydělávat všema možnýma vedlejšíma misema - např. kradení aut přez email, kradení aut přez telefon, rozvoz balíčků, assasin mise a spousta dalších...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty gumy je dobrej detailek nejlepsi je to nejdrive na miste roztocit a pak davat maly drifty vypada to lepe.

jinak hra se snad ani neda dokoncit s penezmi pud 500 000,- az dohrajes hru budes mit na 100% vice tedkon mam asi 1 200 000,- a to jenom diky te garazi do ktere vozim auta.

metuji,zab ho ve hre ti uz bude k nicemu ;)

nejzabavnejsi na te hre je vyskakovani z helikoptery a pokouset se trefit do bazenu na videu na youtube se trefi do ultra malyho bazenku a prezeje ja skacu do toho rybniku jako krá*a akterej je v algoynu tam nahore a stejne se netrefim,hrůza.

nevite nekdo kde je 3 skatepark nasel jsem 2 vsechny na 2-hem ostrove u more na leve strane jeden je u toho burgeru a druhy je kousek na sever

ale kamos rikal ze je tam jeste jeden a ten je fak paradni,nevite nekde kde by mohl byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, stáhl jsem si z torrentu tuhle verzi: Grand_Theft_Auto_IV_NTSC_XBOX360-101, když to projedu přes muleter, tak mi to všechno hlasí jakože v pohodě.. Když to začnu pálit, dojede to v pořádku do konce, ale když DVD hodím do Xka, dělá jako kdyby v mechanice nic nebylo.. Jiný hry mi fungují.. Nevíte čím to je? A autofix mi dát nejde, píše mi to, že hra není v databázi. Mám muleter 10.2 beta.. Dík za každej help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty gumy je dobrej detailek nejlepsi je to nejdrive na miste roztocit a pak davat maly drifty vypada to lepe.

jinak hra se snad ani neda dokoncit s penezmi pud 500 000,- az dohrajes hru budes mit na 100% vice tedkon mam asi 1 200 000,- a to jenom

To si piš, že se dá dokončit s míň penězma, já jsem se pořád držel okolo 20 000 ... Já jsem ostrostřelec, peníze padaly jen za náboje ... pořád jsem si snažil držet zbraně plné ... A Nico Bellic na skatu? Nah, to mi teda moc nesedí ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridavam moje video

http://www.youtube.com/watch?v=LBrsZY6NLB0

(omlouvam se za kvalitu nataceno mobilem jeste navic shitkou)

jinak to je blbost tam lest,tim se ti nikdy mise neobevi

Hele ta hudba v pozadí není to náhodou Ronald Jenkees?:bash:

Je ta hudba ve hře (já jí tam neslyšel) nebo sis to pouštěl "od sebe"?

Sorry všem za přispěvek "mimo mísu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

dohral to tady negdo na tu zlatou trofej - Liberty City Minute (Dohrajte příběh do 30 hodin)

a za jak dlouho ste to stihli?

ja sem to nezvlad protoze sem plnil aji vsechny nepoviny ukoly tak sem se chtel jen zeptat jak moc musim spechat az to budu hrat znovu, jestli je to tak tak a nebo na pohodu

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oprava tak ten kamos to nedal za 28 hodin ale za 24 dneska jsem s nim mluvil. Nesmite plnit vedlejsi ukoly jen hlavni linii a nic jineho a kdyz vas zabijou nebo neco tak nedavat smskou misi znova ale loadnout hru a hrat znova. Jinak neporadite nekdo jak udelat achievement/trophy jak musim udelat tech 5 flipu autem v crashi nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu