Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

2.71 SE MP3 Module 0.1 - mp3 při ISO hrách


Georgeos

Recommended Posts

at to flashuju, jak to flashuju, tak ten modul pro iso mi nefunguje resp. nespusti se iso, ale po probehnuti gamebootu tma a nic, ale nesekne se proste tmava obrazovka. Poradte pls nekdo cim by to mohlo byt...

jinak mam flashly mp3 modul pro xmb, ten funguje v poho, je mozne ze muze byt instalovany vzdy pouze jeden z tech modulu?...

to Georgeos: ty mas naflashlej jenom modul pro isa?

ps: ten modul pro xmb ma takovou nevychytavku a to, ze nejde vypnout, takze nejde z flash0 odstranit protoze je pouzivan, takze jedine recovery;(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a dneska sem kvuli tomudhle bricknul psp :( kolik stoji modchip s namontováním?

A sakra, tak to musí naštvat a to hodně.. :( :(

A mod-chip i s namonotváním stojí hodně (asi okolo 3000?) ale hlavně jsou s tím strašné trable :roll:

Btw, mám teďko zrovna taky BRICKLÉ PSP.. :evil: :( :cry: :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vykašlete se na tydhlety hlouposti...co se týká flashování !...jen pokud je to nutné tak jenom downgrade a na vše jiné se ****

taky se mi to poprve podarilo bricknout dvojitym stisknutim O :lol: ale preflashoval jsem si to asi za 5min zpatky a to i se zmenou bootsoundu, gamebootu a fontu, proste jak jsem to mel :wink:

pres recovery mod si proste instaluj 1.50 a pak zase flashni 2.71SE-B a ses na svym

viz. navod od Dutche

tady link na firmware 1.50

http://andrewsm.net/psp/files/firmware/jpn_1.50/EBOOT.PBP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]

to Georgeos: ty mas naflashlej jenom modul pro isa?

jj jestli to myslíš takhle tak tohle je 1. modul kterej sem instaloval...

[]

vykašlete se na tydhlety hlouposti...co se týká flashování !...jen pokud je to nutné tak jenom downgrade a na vše jiné se ****

Nemel tu blbosti, když už se ti něco nepovede tak při modulech musí jít recovery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]

to Georgeos: ty mas naflashlej jenom modul pro isa?

jj jestli to myslíš takhle tak tohle je 1. modul kterej sem instaloval...

[]

vykašlete se na tydhlety hlouposti...co se týká flashování !...jen pokud je to nutné tak jenom downgrade a na vše jiné se ****

Nemel tu blbosti, když už se ti něco nepovede tak při modulech musí jít recovery...

jj, ten modul pro isa musi byt instalovanej samostatne, kdyz se k tomu jeste nafleshuje modul pro prehravani mp3 v XMB, tak to nechodi:(

jinak mi to zatim neprijde moc prakticky... zkousel jsem to na burnoutech a kdyz pustim ten modul(play), mp3 hrajou krasne, jenze zvuky samotne hry se zacnou chraptit... a kara se zadrenym motorem neni muj styl :lol:

doufam ze to Joek2100 v nejblizsi dobe vychyta a bude to cool :)

ps: jestli to v nejaky hre chodi bez problemu, urco dejte vedet v jaky, abych vedel, co hrat s vlastni muzikou;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
jj, ten modul pro isa musi byt instalovanej samostatne, kdyz se k tomu jeste nafleshuje modul pro prehravani mp3 v XMB, tak to nechodi:(

jinak mi to zatim neprijde moc prakticky... zkousel jsem to na burnoutech a kdyz pustim ten modul(play), mp3 hrajou krasne, jenze zvuky samotne hry se zacnou chraptit... a kara se zadrenym motorem neni muj styl :lol:

doufam ze to Joek2100 v nejblizsi dobe vychyta a bude to cool :)

ps: jestli to v nejaky hre chodi bez problemu, urco dejte vedet v jaky, abych vedel, co hrat s vlastni muzikou;)

krúciš, sem si nevšiml že ty moduly nechodí oba dva najednou :) -> brick

eště že máme to recovery

:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu