Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

USB WiFi klíč - nastavení (odzkoušeno)


metrix.m

Recommended Posts

tak kdyz to musi pochopit totalni lama tak si stahni ten Muj soubor ten zazipovanej a porad ne omg???

plane kecat umi kazdej ale pomoct a dat si trosku prace jen nekdo....

ak porad kdyz to umi i lama...

Mam Vse nastaveny ok ale u bodu 21(proste tam kde sem mel nastavit sdileni) mi vypadne net u PC uz nvm co stim Help Me!

A jeste je tam furt chyba DNS

Tak jak mam vyresit to zdileni??!:blink::?:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 349
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Uff,jak mam sakra radit kdyz nemam ani modem,ani tp-link,ani route a na net se pripojuju pres neci wifi?:dozey: no takze k veci-to hurtík:hele nejsem si jistej ale furt mě nějak vadí že máš netmask 255.0.0.0 nebo kolik a mám pocit že to prostě musí bejt 255.255.255.0(hlavně to se většinou nastaví samo).A už vůbec nechápu proč jestli máš wifi router na jednom compu proč sis kupoval navíc tp-link?Na ten router se přece připojíš i s PSP ne?

Mno takže já kdybych měl modem,router/tp-link tak bych to udělal nějak takhle: pokud bych měl modem tak bych na něj napojil router,nastavil u routeru vše automaticky a pak už bych jen uložil změny a voila.Pokud bych měl tp-link tak bych do compa kterej má modem píchnul tp-link,na modemu dal sdílení netu,v tp linku bych to dal budto podle navodu od metrixe.m a nebo zase autoamticky,v utilite od to-linku bych nastavil aby to byl AP mod a voila pripojil bych se...To Senpu:urco davas sdileni netu u MODEMU?urco si potvrdil vše co máš nastavit?nemáš net přes proxy?a máš tp-link nebo router pichlej v compu co má modem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff,jak mam sakra radit kdyz nemam ani modem,ani tp-link,ani route a na net se pripojuju pres neci wifi?:dozey: no takze k veci-to hurtík:hele nejsem si jistej ale furt mě nějak vadí že máš netmask 255.0.0.0 nebo kolik a mám pocit že to prostě musí bejt 255.255.255.0(hlavně to se většinou nastaví samo).A už vůbec nechápu proč jestli máš wifi router na jednom compu proč sis kupoval navíc tp-link?Na ten router se přece připojíš i s PSP ne?

Mno takže já kdybych měl modem,router/tp-link tak bych to udělal nějak takhle: pokud bych měl modem tak bych na něj napojil router,nastavil u routeru vše automaticky a pak už bych jen uložil změny a voila.Pokud bych měl tp-link tak bych do compa kterej má modem píchnul tp-link,na modemu dal sdílení netu,v tp linku bych to dal budto podle navodu od metrixe.m a nebo zase autoamticky,v utilite od to-linku bych nastavil aby to byl AP mod a voila pripojil bych se...To Senpu:urco davas sdileni netu u MODEMU?urco si potvrdil vše co máš nastavit?nemáš net přes proxy?a máš tp-link nebo router pichlej v compu co má modem?

Nemam rounter udelal sem to jak ma bejt do pismene a furt pada:( ja uz nvm co Dal:(:( (jak zjistim proxy pls) ?:(:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4senpu:asi se ty pripojeni hadaju tak proto ti to pada

sitova pripojeni->aktivni pripojeni->upresnit->umoznit ostattnim uzivatellum vsiti vyuzivat.......-----------ASI TADY TO MAS SPATNE NASTAVENE

Kamo mohl by si mi dat cestu primo s tema carkama jak se hleda??

Mam nastavene(mel sem uz:()mameo6.png

URL%5DURL%5D

URL%5D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry tet jsem dlouho neměl čas tak se všem omlouvám kterým jsem neporadil

některým chcu říci že kamošovi jsme vypnuli firewall a stejně mu to nešlo bo to musel v něm nastavit

ale tet bych taky potřeboval poradit

kamarádovi chcu nastavit ten wifi klíč a když dám abych nasdílel net tak mi to napíše že zadaná služba není nainstalována

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je menší návod...ale za nic neručím.

Udělejte všechny kroky co dělal matrix a pak tyto kroky...

OVLADACI PANELY:...

75763492cx0.png

2.

36276840jx7.jpg

3.

42131226dh5.jpgsetImgWidth();

4.

99724753hl1.jpg

5.

27049216va9.jpg

6.

76090864sn4.jpg

7.

39220957pb3.jpg

8

92814607aq8.jpgsetImgWidth();

Ale fakt za to neručím muj Wi-Fi key je teprve na cestě :-) na vlastní nebezpečí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff,jak mam sakra radit kdyz nemam ani modem,ani tp-link,ani route a na net se pripojuju pres neci wifi?:dozey: no takze k veci-to hurtík:hele nejsem si jistej ale furt mě nějak vadí že máš netmask 255.0.0.0 nebo kolik a mám pocit že to prostě musí bejt 255.255.255.0(hlavně to se většinou nastaví samo).A už vůbec nechápu proč jestli máš wifi router na jednom compu proč sis kupoval navíc tp-link?Na ten router se přece připojíš i s PSP ne?

Mno takže já kdybych měl modem,router/tp-link tak bych to udělal nějak takhle: pokud bych měl modem tak bych na něj napojil router,nastavil u routeru vše automaticky a pak už bych jen uložil změny a voila.Pokud bych měl tp-link tak bych do compa kterej má modem píchnul tp-link,na modemu dal sdílení netu,v tp linku bych to dal budto podle navodu od metrixe.m a nebo zase autoamticky,v utilite od to-linku bych nastavil aby to byl AP mod a voila pripojil bych se...To Senpu:urco davas sdileni netu u MODEMU?urco si potvrdil vše co máš nastavit?nemáš net přes proxy?a máš tp-link nebo router pichlej v compu co má modem?

nejak to zkusim uz udelat ale ja wifi router nemam ja mam normalni router ( propojeno kablama ) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej Nil3 perfect work-az budu mit taky svuj net tak to nastavim taky podle tohohle navodu...konecne poradnej topic o nastaveni netu pro wifi-metrix.m a Nil3 sou mastri!:D

Tak to je LOL Vcera sem paril na wifi klici....a normalne se mi utratilo to pripojeni a tak sem to znovu instal a ted mi nejde zadat Dns ip adress a tak(jako jde ale spadne zas net :D) ale uz asi vim jak na to uvidim ale chci sezeptat jak to pripojeni nechat naa trvalo at too pokazde neinstaluju znova.....doufamm ze to spravimm zas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí primární DNS, sekundár se používá pouze v případě že je primár nedostupný, což nebude pokud ti jede připojení z kompu. Někdy je ale lepší dávat DNA serve IP adresu PC protože pokud máš třeba USB modem tak se PC stará o NAT a všechny tabulky si drží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí primární DNS, sekundár se používá pouze v případě že je primár nedostupný, což nebude pokud ti jede připojení z kompu. Někdy je ale lepší dávat DNA serve IP adresu PC protože pokud máš třeba USB modem tak se PC stará o NAT a všechny tabulky si drží.

tak to díky ale proc to sdílení k internetu nechce nabehnout kdyz jsem vypnul vsechny firewally?:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu