Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

IrShell - new IrShell v4.8


tekken90

Recommended Posts

jak je to s tim infraportem?...na psp news píšou "Pokud chcete v iR Shell používat iR port, budete potřebovat dekódovaný soubor sircs.prx z fw.3.52, který překopírujte do adresáře ms0:/IRSHELL/SYSTEM."....kde to mám jako sehnat:blink:

Presne toto zhanam aj ja...

A, tekken ten Dumbper, jak to s tym mysliš? (Keď to patrí k tomu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 103
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 1 month later...
cav tekken mohol by si mi prosim poradit ako sa da v irshelli pozerat film v formate MP4? mam 3.90 M33-2 aa sa mi v XMB paci ze sa mi film rozstopuje po minutach a tak. mnoo a ja sa pytam ci sa neda cez nejaky button pre HB spravit skratka do tych filmov v XMB. alebo aspom keby sa mi dali aspom tie filmy prehravat. treba daky plugin alebo co? di za pomoc:bash:

mp4 si muzes prehravat v XMB, kdyz ti to tam vyhovuje ;)

L + ^ ...zkratka pro spusteni XMB z irShellu

L + select ...prepinani mezi xmb( nebo game, homebrew)/irShell

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Default skin je v irShellu pouze nastaveny, naleznes ho v config slozce v zakladnim balicku s irShell(proste v irSehllu pred jakoukoli zmenou skinu) ...root/irshell/CFGXX/

pokud si chces dat tento skin do nabidky s moznosti vyberu skinu... staci prekopirovat vsechny soubory(krome system.cfg) z teto config slozky do treba do root/irshell/skins/default/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;360685']Default skin je v irShellu pouze nastaveny' date=' naleznes ho v config slozce v zakladnim balicku s irShell(proste v irSehllu pred jakoukoli zmenou skinu) ...root/irshell/CFGXX/

pokud si chces dat tento skin do nabidky s moznosti vyberu skinu... staci prekopirovat vsechny soubory(krome system.cfg) z teto config slozky do treba do root/irshell/skins/default/[/quote']

DIKY za odpoved zkusim

EDIT: FUNGUJE diky moc za pomoc ja bych bejval smaznul skiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Hele kdyz si ten IR Shell dam. Tak mi ISO hry nepujdou jako vubec? Nebo jak je to mysleno.

přes IrShell nepůjdou...normálně z XMB jo ...

heledte v nazvu topicu je napsany i pro 4.01 m33 a ja si ho dal do PSPcka a nejede mi...ehm nevite co maam delat????

je tam napsanej postup jak to zprovoznit na 4.01 M33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm...takze jenom pres timemachine...tak to je spatny...

presne taky nechapu proc AHman,nebo kdo to udelal neudela dalsi verzi pro 4.01 m33:arrow:ja vim seknul s tim.

napadlo mne kdo umi pracovat(vyvojarsky) tak se muze pokusit patch i pro :!:4.01

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno jako je to na nic...jeste jsem nikdy neokusil krasu irshellu...nedavno jsem si nechal flashnout psp...pote jsem chtel irshell ale zjistil jsem ze na moje 3.93 m33-3 to nejde...asi pred tejdnem sem si updatoval na 4.01 m33 a taky to nejde...je to skoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne taky nechapu proc AHman,nebo kdo to udelal neudela dalsi verzi pro 4.01 m33:arrow:ja vim seknul s tim.

napadlo mne kdo umi pracovat(vyvojarsky) tak se muze pokusit patch i pro :!:4.01

udrojový kódy irshellu nikdo nemá takže asi těžko..a nevim co máte proti timemachine...je během 5-10-zi minut hotovej ...

mno jako je to na nic...jeste jsem nikdy neokusil krasu irshellu...nedavno jsem si nechal flashnout psp...pote jsem chtel irshell ale zjistil jsem ze na moje 3.93 m33-3 to nejde...asi pred tejdnem sem si updatoval na 4.01 m33 a taky to nejde...je to skoda...

funguje na obouch těchto FW.....pokud sis v návodu všiml na 3.90 musíš províst patch už na FW 3.80 m33...takže si udělej pandoru Dcv4, udělej DG na 3.80 M33 a udělej patch..pak klidně updatni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu