Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PLAYSTATION®Store


Saddako

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Prominte omlouvám se ....ale nemohl byste se za mě někdo regnout....mě to totiž vubec nejde

jak najede to první

ID(EMAIL)tak sem dal mates4545@seznam.cz

a heslo-------číslo sem tam měl a nejede to

ä píše to tamtu chybu jak sem psasl

a je to PS3 STORE A NÉ HOME

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Moc jsem z těch příspěvků víše nepochopil a tak se zeptám také... chtěl bych si koupit ty tři přídavky do Midnightu s kámošem napůl a zajímá mě, jak se to musí udělat s tou koupí... nejdříve se tedy musí vytvořit nový account a na něj se to potom stáhne a já k němu dostanu heslo ? nebo si to on stáhne přes svůj account a pak se teprve vytvoří nový ? a jak to vlastně vůbec potom probíhá, když už je to jednou stažené... je tam něco jako zbývající počet stáhnutí např. 4/5 ? jak to funguje... a co když si to třeba omylem z ps3 smažu nebo se mi stane něco s HD ?popište prosím, jsem v tomto směru naprostý lajk... děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

...uz je to na foru Xkrat napsane, ale budiz.

1) Vytvori nekdo PSN account.

2) Na ten account koupi co potrebuje.

3) Rozda ostatnim clenum prihlasovaci udaje.

3.1) Zbytek si zalozi novy PS3 account.

3.2) Pouzije obdrzeny login pro prihlaseni k PSN.

4) Stahnete si pres kosik co mate.

K jednomu PSN uctu se muze prihlasit 5 PS3. Pocet stazeni je neomezeny, tudiz po vymazani si to opet na stejnem PS3 muzes stahnout pres prislusny PSN ucet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo takhle si to myslel, špatně jsem to pochopil, já myslel, že myslíš nový PSN account a né účet v ps3, takže tedy nejde smazat ty údaje co jsou pod Sign In a vyplnit to tam novými (myslím pod tím stávajícím účtem ps3)?... a když to tedy stáhnu na ten nový ps3 account, přenese se mi to do všech ps3 accountů ? nebo musím hrát přes ten nově vytvořený ?, jde mi o to, že na tom stávajícím mám už dost trofejí atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak sorry, že jsem se zeptal... nejsem doma, nemohu na playsta a chtěl jsem se něco o tom dozvědět... hned jak to bude možné vyzkouším to, ale nechápu proč mi tedy radíš, když ti to činí takový problém... i tak ti díky, moc jsi mi pomohl... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěl bych se zaeptat na jednu věc.Sice se to týká spíše PSP, ale předpokládám, že PS3 a PSP mají společný PSN.

Jde mi o to, jestli když si regnu PSP do PSN, tak jestli si můžu na jedno ID vytvořit více účtu na Playstation Store, ať mám větší výběr(třeba na US,EU,JP store).

A jak je to s přístupem na store přes Media aplikaci na PC(v říjnu to bude snad Media Go)?

A jak je to vůbec s nataháním věcí pak do PSP, slyšel jsem, že musíte mít na PSP nastaven stejný region jako stažený obsah.

Omlouvám se za takové "lamer" otázky, ale uvažuji o PSP Go! a tohle je poměrně důležité info pro mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu