Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 3.90 *UPDATE*


ramalamadingdong

Recommended Posts

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ad new FW skype zažívá boom i přes své problémy viz 10 důvodů proti nebo to že je pro provozovatele ztrátový - nikdo si nekupuje kredit všichni používaj jen na kompu = zisk 0 0 nic.

Skype hodlá nasadit formu reklam = sem zvědavej jak si s tím Sony poradí ;o)-

ad HF rozhodně si myslím, že kabelové řešení jsou v tomhle ohledu dosti nepraktická a dovolím si upozornit na výrobek který jede přes wi-fi http://www.herni-prislusenstvi.cz/sony-psp/sluchatka/-/sony-psp-communicator-headset/4148.html

ad k čemu když není wi-fi stačí se trochu zajímat a člověk zjistí, že to není až tak špatné viz ... http://www.zive.cz/default.aspx?section=21&server=1&article=139737

ad qip na kompu stejně jako na mobilu nic lepšího nenajdeš (alespoň z mého pohledu)

osobně skype nemám rád a rači si zavolám protože mě nebaví to chrčení výpadky a podobný kravinky skype doprovázející, ale na stranu druhou je to otázka priorit a poměru cena/výkon ;o)-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad new FW skype zažívá boom i přes své problémy viz 10 důvodů proti nebo to že je pro provozovatele ztrátový - nikdo si nekupuje kredit všichni používaj jen na kompu = zisk 0 0 nic.

Skype hodlá nasadit formu reklam = sem zvědavej jak si s tím Sony poradí ;o)-

ad HF rozhodně si myslím, že kabelové řešení jsou v tomhle ohledu dosti nepraktická a dovolím si upozornit na výrobek který jede přes wi-fi http://www.herni-prislusenstvi.cz/sony-psp/sluchatka/-/sony-psp-communicator-headset/4148.html

ad k čemu když není wi-fi stačí se trochu zajímat a člověk zjistí, že to není až tak špatné viz ... http://www.zive.cz/default.aspx?section=21&server=1&article=139737

ad qip na kompu stejně jako na mobilu nic lepšího nenajdeš (alespoň z mého pohledu)

osobně skype nemám rád a rači si zavolám protože mě nebaví to chrčení výpadky a podobný kravinky skype doprovázející, ale na stranu druhou je to otázka priorit a poměru cena/výkon ;o)-

Rád bych zareagoval, Skype zažívá velký boom jen v ČR, protože mimo ČR je již docela rozšířen a stále se rozšiřuje (převážně větší firmy na tom šetří) a platících je taky dost (mimo ČR). Já si třeba kredit platím, protože to je nejlevnější volání po ČR (odkudkoliv na světě). Takže zisk určitě nějaký mají. Osobně mám se Skypem jen dobré zkušenosti a volání je vždycky jak z telefonu na telefon (a k tomu navíc webkamera). V poslední době volám na velké vzdálenosti, protože jsem mimo ČR a jak mi může potvrdit i uživatel tohot fóra DJ Martin, který mi nedávno s něčím přes skype pomáhal, tak kvalita fakt výborná.

A k tomu QIPu, osobně mám radši Mirandu. QIPa jsem měl a Miranda je dle mého názoru lepší (a hlavně jde ovládat PSPčkem) ;) ale to je asi věc názoru a vkusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych zareagoval, Skype zažívá velký boom jen v ČR, protože mimo ČR je již docela rozšířen a stále se rozšiřuje (převážně větší firmy na tom šetří) a platících je taky dost (mimo ČR). Já si třeba kredit platím, protože to je nejlevnější volání po ČR (odkudkoliv na světě). Takže zisk určitě nějaký mají. Osobně mám se Skypem jen dobré zkušenosti a volání je vždycky jak z telefonu na telefon (a k tomu navíc webkamera). V poslední době volám na velké vzdálenosti, protože jsem mimo ČR a jak mi může potvrdit i uživatel tohot fóra DJ Martin, který mi nedávno s něčím přes skype pomáhal, tak kvalita fakt výborná.

A k tomu QIPu, osobně mám radši Mirandu. QIPa jsem měl a Miranda je dle mého názoru lepší (a hlavně jde ovládat PSPčkem) ;) ale to je asi věc názoru a vkusu.

tak v CR je většinou boom oněco později a boom sem myslel z hlediska koncového uživatele přec jen nadnárodní korporace jsou trochu jiným segmentem než ten pro který je psp směřováno ...

bohužel nevím kde sem na ten článek ohledně ztrátovosti skypu narazil (čtu moc zdrojů)

samozřejmě v rámci mezinárodního volání je skype bezkonkurenční ;o)-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v CR je většinou boom oněco později a boom sem myslel z hlediska koncového uživatele přec jen nadnárodní korporace jsou trochu jiným segmentem než ten pro který je psp směřováno ...

bohužel nevím kde sem na ten článek ohledně ztrátovosti skypu narazil (čtu moc zdrojů)

samozřejmě v rámci mezinárodního volání je skype bezkonkurenční ;o)-

Já teda nemám nic z žádného zdroje, ale jen tak co vím, tak v mém okolí a lidí, které znám (nejen češi), tak Skype je docela populární. A když to tak spočítáš, tak i ve vnitrostátním telefonování je pořád levnější než mobil či pevná linka (samozřejmě nebudu počítat ty nejdražší paušály, který mají vysocí podnikatelé). Jsem toho dojmu, že Skype má hodně koncových uživatelů (Co mám zkušenosti, tak na univerzitách téměř všichni). I když souhlasím s Tebou, že Skype na PSP asi extra moc lidí neosloví, leč já ho přivítám s nadšením, jelikož jsem v Korei a tady je Wi-Fi všude, takže budu pořád kdekoliv on-line a to se hodí:)

Ohledně té ztrátovosti jsou to pro mě taky jen doměnky. Pokud Ty máš nějaý zdroj, tak OK, beru to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nemám nic z žádného zdroje, ale jen tak co vím, tak v mém okolí a lidí, které znám (nejen češi), tak Skype je docela populární. A když to tak spočítáš, tak i ve vnitrostátním telefonování je pořád levnější než mobil či pevná linka (samozřejmě nebudu počítat ty nejdražší paušály, který mají vysocí podnikatelé). Jsem toho dojmu, že Skype má hodně koncových uživatelů (Co mám zkušenosti, tak na univerzitách téměř všichni). I když souhlasím s Tebou, že Skype na PSP asi extra moc lidí neosloví, leč já ho přivítám s nadšením, jelikož jsem v Korei a tady je Wi-Fi všude, takže budu pořád kdekoliv on-line a to se hodí:)

Ohledně té ztrátovosti jsou to pro mě taky jen doměnky. Pokud Ty máš nějaý zdroj, tak OK, beru to.

jj maj to skoro všichni ...

ale málokdo si platí kredit a pouze volaj PC to PC ;o)-

v tom je problém se kterým skype bojuje ...

viz dejmetomu http://digiweb.ihned.cz/c6-10053280-22153450-i00000_d-pres-skype-volaji-miliony-ale-zlata-vejce-nenese

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj maj to skoro všichni ...

ale málokdo si platí kredit a pouze volaj PC to PC ;o)-

v tom je problém se kterým skype bojuje ...

viz dejmetomu http://digiweb.ihned.cz/c6-10053280-22153450-i00000_d-pres-skype-volaji-miliony-ale-zlata-vejce-nenese

Jasné no, tak je to logické. Když můžeš volat zadarmo, tak proč bys platil... Taky volám z 90% PC to PC;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra ale to video na straně 2 mě docela naštvalo, psp je o hraní a ne vo votravování(volání) lidí, abysme volali máme mobily a telefony!!!! já mám sice slim, ale měla by bejt ''rovnoprávnost fat a slim'' sony něcovyrobí, za pár let vyrobí novej typ, a starej jako by nikdy nevyrobili, a chtěj ho takhle shodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra ale to video na straně 2 mě docela naštvalo, psp je o hraní a ne vo votravování(volání) lidí, abysme volali máme mobily a telefony!!!! já mám sice slim, ale měla by bejt ''rovnoprávnost fat a slim'' sony něcovyrobí, za pár let vyrobí novej typ, a starej jako by nikdy nevyrobili, a chtěj ho takhle shodit

+1 presne...

.. at to nesvadi na RAMku.. urcite by to slo nejakym swap filem na MS.. jasne neslo by to tak dobre a plynule, ale vyresit by to slo... jen chtit.. coz vyvojari SONY asi neznaj..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove fat je na trhu moc dlouho prece nikdo nepocita ze bude porad podporovan to mas to same kdyz jsou dnes LCD TV lepsi technologie neni duvod podporovat CTR nebo snad ano? tim nenarazim na fat ale pomalu a jiste konci za par let i slim a nato se da rict jedine slovo INOVACE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasím. Přeci si skutečně nemyslíte, že tady Fat zůstane na pořád? To máš jako se vším ostatním... Proč první vyrobená SD karta měla nějakých 16MB a dnes má 16GB, kterou na starých přístrojích nerozjedeš? Popřípadně, proč všichni odepisují staré diskety (klidně ještě ty velké), když už máme CD... To samé je s FAT. Je prostě starý... Smiřte se s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasím. Přeci si skutečně nemyslíte, že tady Fat zůstane na pořád? To máš jako se vším ostatním... Proč první vyrobená SD karta měla nějakých 16MB a dnes má 16GB, kterou na starých přístrojích nerozjedeš? Popřípadně, proč všichni odepisují staré diskety (klidně ještě ty velké), když už máme CD... To samé je s FAT. Je prostě starý... Smiřte se s tím.

to sou praveze kecy, protoze slim je jen marketingovy trik, neprinasi nic noveho, +32MB RAM neni nic revolucniho a nemuze to pohrbit fat.. Je to jen takova malickost o nicem... Neni duvod kvuli tomu zahazovat fat..

to hipox: nemas link jak na ten skype pro fat? Hledam na googlu a nic nemuzu najit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, nevím přesně, jak rozdílné jsou parametry FAT VS Slim (já vlastním Slim pár měsíců a předtím jsem o PSP neměl nejmenší ponětí), ale i tak prostě každá firma, aby vydělal, tak dělá nové a nové věci, čímž ty staré defakto pohřbívá... Jednou budeš muset Fata zahodit a o nějakou dbu později budu i já muset zahodit svého Slima, protože prostě budou nové věci.. je to všude, tomu se nevyhneš....

...si myslím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous: Ja nevim proc se furt navazis do sony a slima?? Kdyby nebylo sony tak tady zadny psp neni a my mame ho*no. Ja treba pouzivam psp i jako mp3 prehravac a kdyby sem mel nosit toho tlustocha po kapsach tak bych se asi po*ral. A stim ze je to jen marketingovej tah: ja myslim ze odbornici ze sony toho vi o MOC vic nez nakej prazak. Takze se nenavazej do slima a az budes hrat a zacnou te bolet ruce tak si na me vzpomen :D:psp::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous na Fat není Skype ale HB aplikace která Skype nahradí..je i na psp.novinkách ;)

jo to vim, ale on psal ze se nekomu podarilo spustit Skype na fatku... a ze staci hledat.. to co je na pspnovikach je sice IPtelefonie, ale se skypem to nema nic spol.

Anonymous: Ja nevim proc se furt navazis do sony a slima?? Kdyby nebylo sony tak tady zadny psp neni a my mame ho*no. Ja treba pouzivam psp i jako mp3 prehravac a kdyby sem mel nosit toho tlustocha po kapsach tak bych se asi po*ral. A stim ze je to jen marketingovej tah: ja myslim ze odbornici ze sony toho vi o MOC vic nez nakej prazak. Takze se nenavazej do slima a az budes hrat a zacnou te bolet ruce tak si na me vzpomen :D:psp::!:

je videt, ze ti je tak cca 14let (promin, ted jsem si vsiml ze je ti "uz" 16, ale pises fakt jak na tech 14), jinak by jsi nepsal podobne chujoviny..

.. ja ho pouzivam take jako mp3 a kupodivu fat.. vis ono tech par milimetru mi kapsu neurve.. je videt ze jsi je nikdy neporovnaval stylem tlustoch na fatku a nepodival jsi se na ne ze shora, aby jsi videl ze tam rozdil je blizky 0..

.. bolet ruce? Ty me bolej naopak u slima, jak je tenkej a tim i ostrej, proc myslis ze se gamepady vetsinou zatezujou a davaji se do nich zavazi? Ehm.. aby se lepe drzely? Tak co je myslis lepsi na drzeni, lehouckej slim, nebo zatizenej fat? Je proste videt ze ses uuuuplne mimo hochu..

.. co to meles s prazaky? Ja prazak nejsem kdyby neco.. Marketingovej tah to je, rekne ti to kazdej co tomu trochu rozumi a nechodi jeste na zakladku..

.. navazet se do sony? Navazim se do politiky fy sony, ktere jde jen o ziskani zakaznika a na dalsi podporu dlabe, proc treba po takove dlouho dobe - i pres uspech psp v CR - konecne nezacne podporovat cz diakritiku v browseru? Ale ani to neni takove navazeni do sony, jakozto do fy netBSD (se kterou ma sony smlouvu), kde jsou lenosi a nedokazou udelat poradny update fw..

.. co rikas na to ze sony prodava gps bez sw? proste je ti k nicemu.. za 2k mas vec co nepouzijes... nic? to ti prijde normalni?

.. k tomu ze se navazim do slimu - navazim se spis do jejich majitelu, co si mysleji ze kdyz maji 2 mesice slim a videji v reklamach jak je slim preci o toooolik tenci nez fat, tak si mysleji ze jsou pani internetu a pspcek (ty jsi jeden z nich)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji za poklonu :)

NO tak nevim co myslis tim ze je slim ostrej (jestli myslis hrany tak ty mi pridou ostrejsi u fata) . Kamos ho ma a zatim kazdej kdo mohl porovnat slim a fat tak rikal ze je to celkem velkej rozdil (v tloustce)..

ale kazdej ma jinej nazor..mas pravdu ze fat ma lepsi ergonomii ale ja si nestezuju. (reklamu na PSP sem zatim nevidel)

Pán internetu opravdu nejsem a s psp toho umim mozna tak 1/4 toho co ty.

Updaty mi prijdou v pohode

JA sem treba rad za 3,90(m33) i za ten Skype

A nezapomen to napsat panum Netu a Slimu ze naleteli sony na marketingovej tah a ze na svete je jen jedno PSP:shock: TO TVOJE !!!!!!

to stim GPS je divny, ale ze by to vubec nefungovalo mi prijde trochu pritazeny za usi co ? Ale mozne je vse ze ? :D

zajimal by me tvuj vek. (samozrejme ze uz vek se kterym prichazi porozumneni) Ale ja mam stale pouze tech magickych 16 a tebe asi bavi delit lidi vekove :roll:)

to narliza: tento "prispevek" jsem psal za naprosteho klidu...

sory vsem co si chtely precist o vyhodach a nevyhodach 3,90 a museli tady preScrollovat moje dlouhosahle pubertacke kecy :D

jinak toho prazaka sem vydedukoval z podpisu.. tak to sory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má to cenu se hádat???:blink: Kazdymu se prece libi a vyhovuje mu neco jinyho...a ze kamos rikal ze to a to je lepsi tak proste kazdej ma svoje pro a proti tak tady nemusite hned do sebe rejpat jak maly deti...:roll::!::) (qip:ano cetl jsem si tvuj vek 16 let;) a Anonymous_toho umi a vi urcite o dost vic nez ty...bez urazky...;) )

Anonymous_ tady mas tu HB skype...http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008010005

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu