Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.90 M33 + 1.50 addon v2 + Update (3)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Uz je verze 3.90 M33-2

Changes:

- Improvements in plugins loading code:

* Fixed some problems with problematic cards due to filesystem not mounted.

* Now plugins should read the faster.

* Problem fixed with lines with spaces at the end.

- Added the rest of regions to the recovery option fakeregion.

- (PSP SLIM): Added patches in nand ipl to allow Booster multiiplloader and TimeMachine iplloader to boot from nand.

Note: only 3.90 M33-2 and higher can be booted from nand in slim with those ipl loaders,

not official Sony firmwares or previous versions of M33.

Changes in updater:

- The 3.90 eboot downloading code is now more stable, no more freezes after selecting AP

- Memory stick write in the 3.90 downloading code is delayed the maximum possible for faster operation

(the system prefers big chunks of data written at once).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrebuju HELP

chtel sem updatnout fat PSP moji mlady ktera tam mela 3.40 OE-A

tak sem tam prvne hodil 3.52 M33 na to sem hodil update 3.52 M33-4

protoze se vsude pise ze je to potreba na dalsi update

pak sem tam chtel hodit 3.90 M33 ale nesel

tak sem skusil 3.80 M33 napsalo mi to ze potrebuje 3.52 M33-3 a vyssi - COZ TAM MAM tagze to naprosto nechapu

tak sem jeste skusil update na 3.71 M33 a napsalo mi to to samy

nevite negdo co s tim prosim???

skusil sem sformatovat kartu, restartovat PSP do Default Settings ale nic nepomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejnej problém. Zkoušel jsem to v pondělí, od té doby jsem se k tomu nedostal. Jen mě napadá co máš nastaveného v XMB menu? Napiš to sem já PSPo nemám u sebe jen mě něco napadlo, cestou domů jsem si všimnul že jsem si ho podtaktoval a ještě mě napadá že jsem tam měl přepnutou jednu položku na sony něco místo fw 1,5 nebo kernel, nevím jak se ta položka jmenuje jen vím že jsem to měnil kvůli hrám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
potrebuju HELP

chtel sem updatnout fat PSP moji mlady ktera tam mela 3.40 OE-A

tak sem tam prvne hodil 3.52 M33 na to sem hodil update 3.52 M33-4

protoze se vsude pise ze je to potreba na dalsi update

pak sem tam chtel hodit 3.90 M33 ale nesel

tak sem skusil 3.80 M33 napsalo mi to ze potrebuje 3.52 M33-3 a vyssi - COZ TAM MAM tagze to naprosto nechapu

tak sem jeste skusil update na 3.71 M33 a napsalo mi to to samy

nevite negdo co s tim prosim???

skusil sem sformatovat kartu, restartovat PSP do Default Settings ale nic nepomohlo

Bud tam zkus nainstalovat ten update 4 znovu a nebo reinstal CFW 3.52 m33 (znovu ho tam nainstalujes a das update 4 ) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a mas tam plugin ? aby ti jely PSX hry?

Mám tam POPS a je zapnutý.cz

Homebrew folder nastaveno na 1.5 fw UMD mode sony NP9660 Jako před upem.

Teď jsem zkusil i POPS z 3.80 ale nedočetl jsem do konce postup a tak jsem nemodifikovat ty .txt soubory a rovnou to přelízl. a výsledek je stejný.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych se chtěl zeptat kde se dá ten custom firmware stahnout nebo jak ho mam dostat do psp ja to trochu nepochipil ja sem totiz lamka ;-)

Podívej se na první stránku, tam je všechno popsáno. Zkopíruješ si link uvedený v okně, uložíš soubor na disk, provedeš popsané kroky. Nahraješ přes USB na kartu v PSP a spostíš z menu, jako hru. Je vidět že jsi začátečník. Tak jen pro jistotu, nejdříve si řádně přečti návod až do konce (když už si s tím tady chlapi dali práci), i mistr tesař se může utnout. Doporučuju přečíst opakovaně a to čemu nerozumíš konzultovat. Pokud máš ale oficiální firmware tak se ti to těžko povede.cz:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tím to fakt nebude když se mu to asi spustí přepnout by měl kdyby se mu to vůbec nespustilo buď to tam špatně nakopčil a nebo já nwm

Osobní zkušenost mě to dělalo to samé, jo a teď jsem si uvědomil že si nejsem jistej zda jsem to neměl def na 1.5 a přepnul jsem ho na 3.52.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu