Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.90 M33 + 1.50 addon v2 + Update (3)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

co myslíte mám si tam hodit 1.5 Addon Kernel podle mého je to zbytečný

pokud chces poustet vsechny homebrew aplikace a utility tak si ho tam dej , jestli ale mas psp jen na hry tak si ho tam davat nemusis , kazdopadne pokud si ho tam das tak prijdes o korejsky font :D a Location Free Player ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj u toho kernelu je tam soubor 150.PBP kam ho mám nakopírovat. Podle mého na root karty ale přesně nevim

presne tak , soubor 150.PBP na root karty a 150k_installer do PSP>GAME ... :]

Mam FW: 3.52 M33-4 chtel jsem dat 3.9 podle návodu zde kernel nastaven na 5.52 .Spustim potvrdim X nabehne obrazovka PSP Update ver 3.90 a nic se neděje !jen bílá obrazovka s pruhem update ver 3.90! Neví někdo kde by mohl být problém ? Děkuji

zkus nejdriv updatovat na 3.71 M33-4 nebo 3.80 M33-5 (nejlepsi varianta) a pak zkus .]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak , soubor 150.PBP na root karty a 150k_installer do PSP>GAME ... :]

zkus nejdriv updatovat na 3.71 M33-4 nebo 3.80 M33-5 (nejlepsi varianta) a pak zkus .]

to jsem zkousel,je to to same, nejdriv se to vse rozbehne jak ma,pak dam x a je bila obrazovka s napisem,kdyz dam zase x tak naskoci akcept dam x a nic.

jestli bych nemel ject uplne od zacatku.spadnout dolu pak ject nahoru az na 3.9 ?

zkousel jsem prepinat kernel ale to se seklo uplne.

huraaa,hotovo, tak sem musel zpet na cistej 3.52 pak na 3.52-3 pak to slo na 3.90, vse ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovy problemos, nainstaloval jsem 3.90 m33 z 3.52 m33.

Udelal jsem update na 3.90 m33-3 a tedka nevim jak tam dostat ten karnel.. nerozumim nakopirovat na koren karty a nic se nedeje.. Poradte mi kde mam ty soubory, které rozbalim nakopirovat.. diky moc.. chtel jsem si dat tahačekk do bookr a nejde rozjet tak dnesni skolni den budu muset flaknout...:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu