Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na Custom Firmware 3.90 M33 + 1.50 addon v2 + Update (3)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na root karty znamena proste na kartu ... hodi s to tam kde mas slozky ISO , MUSIC , VIDEO atd proste to hodis k nim (do zadny slozky ) a zbytek do Update ... to uz snad zvladnes ne?>

Rozumim tomu jen castecne, stahnu ten program, ktery teken tady doporucuje.. rozbalim ho a jsou v nem 4soubory.. dam je na roor kary,ale ktery soubor do UPDATE??? :roll: to je otazka:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumim tomu jen castecne, stahnu ten program, ktery teken tady doporucuje.. rozbalim ho a jsou v nem 4soubory.. dam je na roor kary,ale ktery soubor do UPDATE??? :roll: to je otazka:bash:

boze boze .] ..

Soubor 150.PBP das na root karty

A do slozky (jedu od prvni slozky na rootu a to PSP) takze PSP>GAME zde nakopirujes slozku 150k_installer

tot vse,co na tom nechapes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

boze boze .] ..

Soubor 150.PBP das na root karty

A do slozky (jedu od prvni slozky na rootu a to PSP) takze PSP>GAME zde nakopirujes slozku 150k_installer

tot vse,co na tom nechapes?

Uz jsem tomu porozumel a nainstaloval bez problemu, tak do budoucna vim a diky za vysvetleni..8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JEdinej problem. 390.PBP se má dát do složky UPDATE ne na root karty.

Je to i v oficiální dokumentaci a jinak to chce aby sis to stahnul z internetu. Tot vse, ale jinak GW!

Já mám psp slim 3.80 a dal jsem to na kartu přesně tam, kde to má být a napsalo se mi tohle "the game could not be started. (80020148)" Poradte co s tím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROBLEM updatnul sem Slim z 3.60 M33 na 3.90 M33 pak na 3.90 M33-2 vše bez problémů a když sem tam chtěl hodit M33-3 tak vše OK pak se psp nereslo ale samo vyplo a už nejde zapnout :dozey: prostě jen černá obrazovka ani recovery prostě nic...neví někdo co s tím nebo aspoň jak to rozchodit?

EDIT: Tak unbrick to vyřešil, zřejmě to vzniklo kvůli špatný pamětovce:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat ma program devhooko.4x launcher for 2.71 a chci se zeptat jestli to muzu dat na neco jiniho nez 2.71 je to nalehave

Nechapu ani tvuj post. Kazdopadne je nesmysl v dnesni odbe vyuzivat devhook na 2-71 . Mnohem lepsi je falshnout na custom firmware - viz topic pro začatečníky v tutoriálech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu