Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The best Game


Domihnik

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak mam par her ktery me dost bavili, cili sou pro me nejlepsi: to jest v prvy rade World of warcraft. Hra ktera nema ve svy brandzi konkurenci. Zna ji asi kazdy takze popojedem...Half life 2 - dalsi skvela parba kterou zna valna vetsina pc hracu, originalni svym napadem i pribehem...dalsi gamesa treba z ceskych rad je pro me nej Mafia, ktera zanechala v kazdem ceskem hraci neco - good job chlapi od Take2 ;) no a pak mam jeste par her ke zmineni, ktere me po nejaky ten cas zabavali: World in conflict, battlefield 2, f.e.a.r., gta san andreas (hlavne multak ;), a z tech starsich uz zminovany Fallout, hlavne tactics, pak HOMM III, polda 3 apod. a z tech nejstarsich The incredible machine :D doporucuju vsem kteri nemeli to stesti zahrat si tuto parbu na svym starym komplu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně Diablo II, sice už to je taky nějakej ten rok, ale nejhratelnější a nezábavnější hra co jsem kdy hrál :)

jednicka taky byla dobra ... ted si ulitavam na platinum blizzard kolekci co jsem dostal pod strome : warcraft 2 , diablo a starcraft + datadisk ... paradni kolekce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Diablo II

TES: Morrowind

Fallout 2

Pro Evolution Soccer 6

Football Manager 07

GTA: Vice City

Painkiller

Medal Of Honor

Call of Duty 1

Unreal Tournament

UT 2004

Gothic 2

Polda 2,3,4

Still Life

Syberia

Red Alert 2

Age of Empires 2

NHL 2000

...tak to jsou moje srdcovky, určitě jich bude ještě víc, ale nechce se mi přemýšlet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu