Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware Extender 3.90 M33


tekken90

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Tak dneska sem hral MoH Heroes 2, mise v tunelech, asi 2 hodiny, tezky jak hovado, hra v PC, byl sem pripojenej pres kabel, celej flustrovanej sem se po nekolika restartech levelu dostal na konec, uplne vyrizenej a tesne pred se to cely sekne a PSP restartuje.... Ja sem vubec nevedel co mam delat, tak sem se tras, ze sem nas*anost neprojevil na venek, to by byl extrem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a pro pojeni s PC na obrazovku - psp obraz na PC mi to nejde , helpnete .. pls

co ti to presne pise? mas to dobre nastavene v PC ?

Tak dneska sem hral MoH Heroes 2, mise v tunelech, asi 2 hodiny, tezky jak hovado, hra v PC, byl sem pripojenej pres kabel, celej flustrovanej sem se po nekolika restartech levelu dostal na konec, uplne vyrizenej a tesne pred se to cely sekne a PSP restartuje.... Ja sem vubec nevedel co mam delat, tak sem se tras, ze sem nas*anost neprojevil na venek, to by byl extrem

takovy mensi offtopic ale ta mise me taky s*ala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

cusik mam dotaz kdyz sem pripojil psp tak mi to nenaslo psp type b ale jenom USB Device na netu sem se dozvedel ze pry to je tim jak sem downoval z 2.71 a je to jenom u ta-082 desky a je tam psane neco o zaloze souboru z idstorage a je tam i oprava teto chyby ze se misto psp type b ukazuje usb device ale vuuboc tomu nerozumim mohl by mi nekdo udelat strucny navod jak na to + soubory byl by sem moc vdecny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu