Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware Extender 3.90 M33


tekken90

Recommended Posts

Vše na vlastní riziko

1 ) Instalace

2 ) Hraní ISO her přes USB, Wifi

3 ) PSP obraz na PC monitoru

4 ) Instalace nového Hardware - pro USBhost by narliza

http://rapidshare.com/files/89111415/Firmware_Extender_3.90M33.rar
nebo
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/27472/Firmware_Extender_3.90M33.rar_1.86MB.html

1 )Instalace:

1 ) Rozbalte archiv, složku seplugins nakopírujte na root(kořen) karty

2 ) Aktivujte pluginy v recovery

3 ) V XMB menu stiskněte NOTA + snížení hlasitosti - zobrazení nápovědy

2 )Hraní ISO her přes USB, Wifi

1 ) Vytvořte si např na disku C:\ (nebo kdekoliv jinde nemusí být přímo root disku) složku ISO a do ní dávejte ISO hry

2 ) Soubory "usbhostfs_pc.exe", "cygwin1.dll", "cygusb0.dll" nakopírujte na C:\ (nebo tak kde jste vytvořili složku ISO)

3 ) PSP předtím připojte USB kabelem k PC, zapněte usbhostfs_pc.exe a v PSP stikněte L + NOTAa vyberte vaši možnost Usbhostfs Iso redirection a stikněte Home

screenshot030mk4.png

4 ) Pomocí tlačítek L a R přepínáte ISO hru, tlačítkem Home spustíte vybranou hru, tlačítkem O zrušíte připojení

(stejně můžete použít Nethost - přes wifi klíč atd.)

screenshot042mi3.png

3 )PSP obraz na PC monitoru

1 ) Spusťte ISO hru z karty (ne přes USB/NET HOST - nefunguje)

2 ) V PC spusťte soubor "start_remotejoy_Fullscreen.bat" (pro fullscreen zobrazení) nebo "start_remotejoy.bat" pro normální zobrazení (jsou ve windows/remotejoy_gui) - F12 -minimalizace

3 ) Po načtení hry (nejlíp až po načtení savu) stiskněte NOTA + /\.

Obraz PSP se vám zobrazí na PC monitoru

asi takhle

123mw6.jpg

4 ) Instalace nového Hardware - pro USBhost by narliza

může se vám že vám v PC naskočí hláška s tím, že byl nalezen nový hardware tak se řidte těmito pokyny

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP obraz na PC monitoru

1 ) Spusťte ISO hru z karty (ne přes USB/NET HOST - nefunguje)

2 ) V PC spusťte soubor "start_remotejoy_Fullscreen.bat" (pro fullscreen zobrazení) nebo "start_remotejoy.bat" pro normální zobrazení (jsou ve windows/remotejoy_gui) - F12 -minimalizace

3 ) Ve po načtení hry (nejlíp až po načtení savu) stiskněte NOTA + /\.

Obraz PSP se vám zobrazí na PC monitoru

jo prosimte toto "start_remotejoy.bat" mam spustit treba pres prikazovy radek? nebo nejak jinak?

edit sry uz sem to pochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra nejak mi to nefunguje ten remote joy me to ukaze na pc jen cernou obrazovku :(:(:( nevite co s tim ? nahral sem vse do se plugins normalne a vsechno sem udelal jak ma byt a kdyz dam nota+trojuhelnik tak se mi tam napise starting remote joy a jeste enco myslim a pak mi to napise Done a a na pc ze je psp pripojene nebo co ale u toho remote joy cerna obrazovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja na mym 7mi letym notebooku mam taky USB 1.0 :P

.. ale tam nepouzivam tuhle app ;)

ja mam taky zhruba 7letej book a neslo to ani na mym stolnaku kterej ma taky usb 1.0:dozey: :D Ale cim to je ze to nefunguje?Udelam vsechno co mam,pak to spustim ale vidim jenom cernou obrazovku a i kdyz mackam C jak blazen tak nic...to tam je nejakej script kterej checkuje jaky mam USB?No tak ono by to stejne bylo na nic kdyz USB 1.0 vytahne maximalne 800 kb/s-ale nevadilo by mi videt jak to usmazi to USB :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wifi muz jsem skoro rozjel...vybral sem si iso ale pak mi to napsalo ERROR loading MODULE...asi nekdo nevite co s tim muze byt ze??

edit___Tak to dela jen u nekterejch her..nektery jdou normalne...jedna hra se trhala(mozna sem ale zapl video capture) a jina jde uplne vpoho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

sakr v menu to normalne beha ale jak zapnu hru tak se to odpoji od pccka. Kdyz to zapnu znova ve hre tak se to sekne. Nejaka rada ? :-(

EDIT: Tak mi to jde jen v menu a v HB... ve hrach se nactou pluginy a sekne se pspcko :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu