Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Comics v CZ do naších/vaších psp ....


Lisien

Recommended Posts

Měl bych jednu warez comix stránku...Ale to se sem nesmí dávat...Ale je tam naprosto všechnooo!Od Manga comixú po super hrdinské.Comixové vtipy a je to rozdělený na CZ a AJ...

...a odkazy na ISO nejsou warez :?: ...

..kdyz to das do code, tak neni problem...nebo mi posli pls PM...dikes..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Měl bych jednu warez comix stránku...Ale to se sem nesmí dávat...Ale je tam naprosto všechnooo!Od Manga comixú po super hrdinské.Comixové vtipy a je to rozdělený na CZ a AJ...

hoď to sem pls... ISO jsou taky wares :roll:

dyztak to hoď do codu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je to u prcky...Ale už se tu někde dávno řešilo že tu někdo dal odkaz na warez forum a všichni ho seřvaly...

No tu je:

http://comix.war-forum.net/

Jo a tu je S.U.P.E.R. program na prohlížení comixxxxůůů!!!:

http://dl.qj.net/PeP-Viewer-v0.7-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/7918/catid/140

Je fakt dobrej stačí nahrát složku s komixem do PHOTO a otevřít to v tom programu...Má to mnoho funkcí vyzkoušejte.A ještě jedno + umí to přehrávat přitom i MP3...yea cool 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
..bohuzel sem "netorrentak" .. :(

..ale diky za snahu :)

..btw, kdyby to nekdo sosnul a dal na ftp nebo nekam upnul(rapid,megac) tak bych byl tuze potesen...

A muzu se jenom zeptat proc si netorrentak... :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě je to u prcky...Ale už se tu někde dávno řešilo že tu někdo dal odkaz na warez forum a všichni ho seřvaly...

No tu je:

http://comix.war-forum.net/

Jo a tu je S.U.P.E.R. program na prohlížení comixxxxůůů!!!:

http://dl.qj.net/PeP-Viewer-v0.7-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/7918/catid/140

Je fakt dobrej stačí nahrát složku s komixem do PHOTO a otevřít to v tom programu...Má to mnoho funkcí vyzkoušejte.A ještě jedno + umí to přehrávat přitom i MP3...yea cool 8)

dobrej oskaz, ale nevím proč by tu kvůly tomu někoho seřvaly... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Mě je to u prcky...Ale už se tu někde dávno řešilo že tu někdo dal odkaz na warez forum a všichni ho seřvaly...

No tu je:

http://comix.war-forum.net/

Jo a tu je S.U.P.E.R. program na prohlížení comixxxxůůů!!!:

http://dl.qj.net/PeP-Viewer-v0.7-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/7918/catid/140

Je fakt dobrej stačí nahrát složku s komixem do PHOTO a otevřít to v tom programu...Má to mnoho funkcí vyzkoušejte.A ještě jedno + umí to přehrávat přitom i MP3...yea cool 8)

Yeaaah! To sem potreboval, luxusnu programek, uz zadny votravny pozdni vykreslovani obrazu 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Buheheheheh jojo já věděl že se bude líbit...Ne, ale taky se mě líbí mám už asi 20komixů.Fakt sada...;-):-D

Buhehehe ja tam ma 20 dilu Asterixe a tunu Rychlych Sipu!!

2atry: jinak to Sin City stahuju, zatim to leze kolem 61kB/s tak uvidim co se z toho vyvrbi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jo parada DEZi ...je tam i sin city(sice jen AJ, ale lepsi nez dratem do voka :D ) :twisted:

...jenze nez to s mym pripojenim stahnu :(

(jinak nettorentim, jednak kvuli stridave pomalymu pripojeni a protoze komp neni jen muj a nechci ho totalne zasirat vsema vecma :) ...uz takhle ho dost zavaluju kravinama...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
...jo parada DEZi ...je tam i sin city(sice jen AJ, ale lepsi nez dratem do voka :D ) :twisted:

...jenze nez to s mym pripojenim stahnu :(

(jinak nettorentim, jednak kvuli stridave pomalymu pripojeni a protoze komp neni jen muj a nechci ho totalne zasirat vsema vecma :) ...uz takhle ho dost zavaluju kravinama...)

Ok v poho. Mam to teda dal stahovat...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2primator:..poukud te to nebude nak extreme obtezovat, tak to klidne sosni...a pak prehod na FTP...

..jinak ten programek na prohlizeni je fakt bomba...sem nevedel, ze neco tak vychytanyho je...fakt me dostal ten "picture in picture", kde si clovek muze krasne prohlidnout detajl nebo precist bublinu..no proste bomba...

..delam si u DEZe maly ale bezvyznamny plus :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jo parada DEZi ...je tam i sin city(sice jen AJ, ale lepsi nez dratem do voka :D ) :twisted:

...jenze nez to s mym pripojenim stahnu :(

(jinak nettorentim, jednak kvuli stridave pomalymu pripojeni a protoze komp neni jen muj a nechci ho totalne zasirat vsema vecma :) ...uz takhle ho dost zavaluju kravinama...)

Je tam i jeden CZ modroočka ten se mě líbil snad nejvíc ze všech comixů...Sice krátkej ale výstižnej.Krááása všichni povynně přečíst :evil: :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2primator:..poukud te to nebude nak extreme obtezovat, tak to klidne sosni...a pak prehod na FTP...

..jinak ten programek na prohlizeni je fakt bomba...sem nevedel, ze neco tak vychytanyho je...fakt me dostal ten "picture in picture", kde si clovek muze krasne prohlidnout detajl nebo precist bublinu..no proste bomba...

..delam si u DEZe maly ale bezvyznamny plus :D

To sem rád :wink: Rád jsem pomohl (vyjímečně jsem pomohl já) :roll: :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..bohuzel sem "netorrentak" .. :(

..ale diky za snahu :)

..btw, kdyby to nekdo sosnul a dal na ftp nebo nekam upnul(rapid,megac) tak bych byl tuze potesen...

A muzu se jenom zeptat proc si netorrentak... :?:

Ja napr. jsem "netorentak"protoze sem lama a nevim co to torrent je... :roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
2primator:..poukud te to nebude nak extreme obtezovat, tak to klidne sosni...a pak prehod na FTP...

..jinak ten programek na prohlizeni je fakt bomba...sem nevedel, ze neco tak vychytanyho je...fakt me dostal ten "picture in picture", kde si clovek muze krasne prohlidnout detajl nebo precist bublinu..no proste bomba...

..delam si u DEZe maly ale bezvyznamny plus :D

Hele tak sem to nakonec stahnul ale ty comixy sou v nakym *.cbr formatu. To fakt nevim co je, nevi nekdo co to je... :?:

2Kořas: je to sranda nebo ne? Nemyslim to tak ze bych se ti posmival nebo bych si myslel ze ses smesnej, jen se pta,, chci mit jistotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2primator:..poukud te to nebude nak extreme obtezovat, tak to klidne sosni...a pak prehod na FTP...

..jinak ten programek na prohlizeni je fakt bomba...sem nevedel, ze neco tak vychytanyho je...fakt me dostal ten "picture in picture", kde si clovek muze krasne prohlidnout detajl nebo precist bublinu..no proste bomba...

..delam si u DEZe maly ale bezvyznamny plus :D

Hele tak sem to nakonec stahnul ale ty comixy sou v nakym *.cbr formatu. To fakt nevim co je, nevi nekdo co to je... :?:

2Kořas: je to sranda nebo ne? Nemyslim to tak ze bych se ti posmival nebo bych si myslel ze ses smesnej, jen se pta,, chci mit jistotu

..to je format pro "prohlizec komixu(comix book reader)"...

..muzes to prejmenovat na *.rar a pak rozbalit a budes mit normalni JPEGy :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
2primator:..poukud te to nebude nak extreme obtezovat, tak to klidne sosni...a pak prehod na FTP...

..jinak ten programek na prohlizeni je fakt bomba...sem nevedel, ze neco tak vychytanyho je...fakt me dostal ten "picture in picture", kde si clovek muze krasne prohlidnout detajl nebo precist bublinu..no proste bomba...

..delam si u DEZe maly ale bezvyznamny plus :D

Hele tak sem to nakonec stahnul ale ty comixy sou v nakym *.cbr formatu. To fakt nevim co je, nevi nekdo co to je... :?:

2Kořas: je to sranda nebo ne? Nemyslim to tak ze bych se ti posmival nebo bych si myslel ze ses smesnej, jen se pta,, chci mit jistotu

..to je format pro "prohlizec komixu(comix book reader)"...

..muzes to prejmenovat na *.rar a pak rozbalit a budes mit normalni JPEGy :wink:

Gotcha!!! Tak ja to tam v nejblizsi dobe uploadnu, ok...? :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ok...tak to dej na FTPcko...

..ja mam nasosany naky LOBA v CZ...asi 100mb(cca 15 dilu)...

..mozna budu mit v blizky dobe lepsi net, tak bych to tam taky hodil...

..a pak mam par SIN CITY v AJ

...tak nekdo na FTPcku muzete udelat sekci COMIXS...myslim ze by o to par lidi melo zajem (ptz je vpruz to z nakejch stranek stahovat po jeny naskenovany strance :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..THX 2 primator ...uz sem je pracne nasosal :twisted:

(luxusni je VIOLENT MARV a ostani co byly zfilmovany...az kdyz clovek precte ten comix , tak oceni jak se jim poved ten film :) )

...a upnul sem tam SIN CITY - MODROOČKA (je to pribeh BLUE EYE v CZ!!!)...je to malicky a stoji to za to :)

...a taky sem tam dal par pribehu LOBO, vsechny v CZ...nektere jsou opravdu vydarene, ale ty nej sou nejvetsi a nemam sanci je tam nacpat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu