Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 hacking *Update 15.8.*


tekken90

Recommended Posts

:-) ani ne, ps3 jsem si pořídil jen ze zvědavosti jak na tom běhá linux a v porovnání třeba s C2D 2Ghz to je strašně pomalý...já už dávno nejsem 15letej kluk :-D

jenom pro info: včera vyšla nová verze YDL v6.0 a ta by dle specifikace terrasoftu měla obsahovat Cell SDK v3.0 což je vývojové prostředí pro tvorbu vlastních aplikací pro cell v ps3..na ftp ještě není volně ke stažení takže zatím nemůžu porovnat s verzí 5.0.2 co mám v ps3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 147
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No jasně ale blueray media se nedají kopírovat?

Tak jako ti neschroupne PS2 disk normalni PS2ka...leda upravena...tak stejne to je i s PS3 kdy hry hrajes pres linux... ;)

No tak taky sem zvedavej...skoda ze takovehle data jen tak nekdo nestahne...a chce to velkej HD...;) no psp to neni :D...:wohow:....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rumor: Hello world on PS3

The following video is doing the rounds which supposedly shows Hello world making its debut on the PS3, although we wouldn't suggest anyone gets their hopes up as there as a near certain probability it's fake despite all the recent progress.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm..to s tím updatem to bude problém, pokud neupdatnu fw tak nemůžu hrát online že? :( snad to ICE nějak vymaká

lol cože ???, proč bys nemohl ??

EDIT:však to bude ISOLOADER takže sony nic nemůže

A kdo rikal ze uz sony neudela tu chybu jako s psp?! :D A ISOa nepujdou?!:D...A mame to tu znova...jsem zvedavej kdy nekdo dalsi rekne ze to nepujde :P...

třeba se jim to nepovede........ prolomení PSP travlo 7 měsíců viz Humma Kavula a jeho legendární Fastloader / UMD Emulator--- doufám že se jim to povede.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm doufam ze to neprolomi a je to jen dalsi FAKE...

Duvod?! :roll:....fake to 100% neni...:roll:....

Nepracujes v Sony?!...:D....

no stejne 70% lidem se vyplati zustat legal...stahovat takove mnozstiv dat :) ale kdo vi...:wohow::wohow::wohow: Dalsi duvod proc si ho poriditi kdyz stoji uz "jen" 10 tacu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uplne se přidavam at se na to vykaslou :-Duz nechci byt pirat na ps3 jen a jen original vzdyt jsme uz od sony dostali tolik zadarmo a vy hamouni chcete jeste vice:-D nevim jak vy ale 1500kč za hru neni zase takova hruza a aspon nebudu mit kopec blbosti ktere stejne nedohraju a pak se jen staci zeptat bude online na pripadnem custome firmware??? bez updatu se na online nedostanete souhlasim psp tim znicili ty hry stoji za h.... skoro vsechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se to povede tak by tam neměl jít multiplayer....a spoň aby byl nějaký důvod ty hry kupovat

jinak stahovat 40Gb hru (někdy později) je fakt hodně mě by to trvalo s 1mb/s tak měsíc(2 týdny non-stop).

Ale zase když se podíváš na nějaký hry na psp který stojí za nic(spíš ty logické) tak za ně dát 800kč????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu