Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 na LCD monitoru


FinalShazam

Otázka

Zdravím pařmeny,právě se rozhoduju že koupím PS3,bohužel ale nemám na nějakou dobrou HD televizi. Chtěl jsem se zeptat zda jde propojit PS3 s LCD monitorem a zda si myslíte jestli je to dobrý. je to 22´monitor. a málem jsem zapoměl,jak se to připojuje aby to jelo na HD nebo Full HD kdyby to šlo ??

marek_2080: presunuto z PS3 Pokec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
panove za chvili ais budu mit taky PS3 a mam LCD TV vod samsungu (FULL HD atp.) ale nema nikde naspany ze ma HDCP a to ani na netu sem to uz zadny telky nenasel tak nevim....neexistuje treba nejakej externi HDCP dekoder :-D? tak prave nevim je u HD TV standart mit HDCP nebo ne?

jestli je to tv tak se nemas ceho bat, navic kdyz je fullhd tak urcite bude mit i hdmi takze idealni :D

btw. peknej avatar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
HDCP je treba jenom u monmirotu...kdyz ma televize FHD tak je to jasny...

u novych lcd tlevizi ano, ale neni to tak davno co jsem mel JVC, full hd a dokonce mela i HDMI a pokud jsem pripojil PS3 tak cerno. Samozhrejme to byla stara televize tak 1-2 roky, u dnesnich je to standard, u starsich bych si dal pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hmmm tak bohuzel uz sem zjistil ze ta TV bohuzel nema HDCP (ais sis to spletl marku HDMI=high definiton multimedia interface(to je ten port) HDCP = je kodovani tech dat aby se z toho nedali precist.....) je to Samsung za 26k asi a zjitil sem ze samungy v takovyhel cenovy relaci HDCP nemaj takze SUPER!!!!:cry::cry:

hhhh jo a dik za toho avatara mam ho pekne dlouho... a uz parkart se mi ho povedlo smazat tak ted ho hlidam jako oko v hlave! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hmmm tak bohuzel uz sem zjistil ze ta TV bohuzel nema HDCP (ais sis to spletl marku HDMI=high definiton multimedia interface(to je ten port) HDCP = je kodovani tech dat aby se z toho nedali precist.....) je to Samsung za 26k asi a zjitil sem ze samungy v takovyhel cenovy relaci HDCP nemaj takze SUPER!!!!:cry::cry:

ale né, myslel jsem to tak, ze kdyz ta tv ma hdmi, tak ze by nemel bejt sebemensi problem s propojenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim tak se koupim pořádnej kabel za 800 a byly to vyhozený prachy furt OUT OF RANGE sem bezmocnej

jj i to se muze stat, i kdyz mas monitor s HDCP, s PS3 to jeste porad uspesne propojit nemusis... bohuzel nevim v cem tam je problem

Chci se zeptat zda má někdo zkušenosti s timto monitorem?! Bude kupovaný hlavně kvůli PS3.

http://www.alza.cz/24-lcd-samsung-t240hd-cerveno-cerny-crystal-rubine-d95923.htm

co bys o nem chtel vedet? S PS3 ti pujde v klidu, jen diky tomu atipyckymu rozliseni pocitej pri neroztazenym obrazu s mensima cernejma pruhama na hornim a dolnim okraji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu