Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patch pro podporu 8GB+ karet na všech CFW


tekken90

Recommended Posts

Vše na vlastní riziko

Patch od Dark-Alexe pro podporu 8GB karet a vyšší na všechny CFW ;)

(patch není nutný na 3.90 M33 ten už podporu 8gb a vyšších karet má)

http://rapidshare.com/files/91320432/mspatch_DaX.rar
nebo
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/54031/mspatch_DaX.rar_13.7KB.html

1 ) stáhneme soubor

2 ) nakopírujeme mspatch.prx do flash0/kd/ (nebo celý obsah flash0 už s upravenými soubory - nemám odzkoušeno - soubory jsou z 3,40 OE ale měli by jít na všech CFW)

3 ) upravíme ve flash všechny soubory pspbtcnf*.txt přidáním řádku /kd/mspatch.prx pod řádek

pořeba 1.50 add on a nezapomeňte že v některých CFW je složka kd=km ;)

One of the better things that CFW 3.90 M33 has to offer is the support for memory sticks bigger than 4GB. However, the most obvious problem here is what about those users who have still not updated to the latest custom firmware.

Homebrew coder extraordinaire Dark AleX is out to solve that exact problem with the release of a new patch. This particular release will give users 8GB memory stick support regardless of what custom firmware they are on.

* Copy the patch(attached) to /kd folder

* Add the following line in all pspbtcnf*.txt file: "/kd/mspatch.prx" after the line "/kd/msstor.prx"

Note that that you are manually dealing with the flash0 of your PlayStation Portable so be sure that you know exactly what you are doing. As an appendix, also note that you'll need the 1.50 Kernel add-on before you can running this patch, and make sure you don't forget that, for some firmwares, the /kd folder is named km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
Mám dotaz... mám ctf 5.5 gen D2 a chci si koupit Memory Stick PRO DUO s kapacitou 16GB... půjde mi to??? pls. napište mi na email jirik.peter@seznam.cz. diky předem moc za odpověď

Na emaily nemám čas tak ti to napisu sem - Ano pujde to , tato podpora je zabudovana už od 3.90 takže bezproblému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu