Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

NFSPS první dojmy ???


freerider

Recommended Posts

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chlapy jsem slepej nebo nevidim? Nikde nemuzu najit zpusob jak prodat auto a tim padem dostat treba penizky na dily do jinyho auta. A taky jsem vubec nenasel zadnej zpusob jak vytunit vzhled karoserie (narazniky, prahy, kridla atd..).

to sme na to stejne taky sem to nenasel :D::D:D:D:D ta hra je zabita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked som cital jak vsetci pisu ze je to hrozna hra bal som sa toho ale skusil som to a poviem vam chytilo ma to poriadne auta podla mna vyzeraju uplne paradne ked jazdite ako graficky myslim okruh cesta dym z kolies atd. je podla mna superny podla mna to vyzera super a urcite to ma lepsiu grafiku ako carbon a MW 100% nektorym sa to nepaci ale mne sa to paci az moc ;) moj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked som cital jak vsetci pisu ze je to hrozna hra bal som sa toho ale skusil som to a poviem vam chytilo ma to poriadne auta podla mna vyzeraju uplne paradne ked jazdite ako graficky myslim okruh cesta dym z kolies atd. je podla mna superny podla mna to vyzera super a urcite to ma lepsiu grafiku ako carbon a MW 100% nektorym sa to nepaci ale mne sa to paci az moc ;) moj nazor

jee tak konečně někdo komu se to líbí já vám svůj názor řeknu až po druhé hodině dneska ale tak když končně vidím jak píšeš že se ti to líbí tak bych mohl mít stejný názor a v to doufám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedním slovem hnus.Grafika ve hře příšerná .Bolej s toho oči.A gafika v menu je chudá.Je to celí dělaný na koleni nebo co.Podle mě nejhorší gafika která se v autech vyskytla.Jediný co mě těší jsou ty okruhy ale díky hroznej gafice je slabá dohlednost.Ovládání celkem ujde.Ale jinak tuhle hru hrát určitě nebudu-ničím nevyniká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže sem si to teď poprvé zahrál a jsem nadšenej hra samotná je úplně úžasná sice od grafiky sem čekal o něco více tak se mi hra velice zamlouvá hrastelnost super no jak to tady hodnotíte tak podle mě hra má 8/10 a to to hodnocení pohoršuje tak grafika v menu to taky nevypadá světově ale když hrajete samotnou hru tak na to nemyslím a užívám si jízdu fakt dobrá hra :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím sice to rozmaání nemuselo být tak enormní, kamera není zcela vychytaná, strašně moc nízko, vůbec člověk nevidí co je pořádně před autem, což je na kulové, když je to 16:9 díspej a navíc tak malý, menu chudé je, ale jinak Pro Street sice není kdo ví jak úžasný, ale zamlouvá se mi, byť se valné většině nelíbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty co tu hru hodnotí jako děsně špatnou...tak to jsou rozežranci:dozey: sice jsem to nehral...ale vím že každá hra na psp mě aspon trošku chytla...budte radi že vůbec dělají hry na psp a nevybodnou se na to že mate tady většna m33:dozey: až s zase kupim psp tak to zkusim xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty co tu hru hodnotí jako děsně špatnou...tak to jsou rozežranci:dozey: sice jsem to nehral...ale vím že každá hra na psp mě aspon trošku chytla...budte radi že vůbec dělají hry na psp a nevybodnou se na to že mate tady většna m33:dozey: až s zase kupim psp tak to zkusim xD

Mno nevim hele až si to zahrajes uvidis sam grafika je hrozne skreslena a jeste je to navic rozmazane...sice jsem odjel par kol ale moc se mi to nezamlouva a ani ten tuning jsem nejak nepobral...nevite nedko jestli se nahodou taky otervou nejake spoilery nebo tak neco... :roll:bo je to docela dost tragicke jestli se tam da davat jen blbe turbo,motor atd...pak nejaka ta cisla a barva inak nic vic nic min tak vazne nevim..:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nevim hele až si to zahrajes uvidis sam grafika je hrozne skreslena a jeste je to navic rozmazane...sice jsem odjel par kol ale moc se mi to nezamlouva a ani ten tuning jsem nejak nepobral...nevite nedko jestli se nahodou taky otervou nejake spoilery nebo tak neco... :roll:bo je to docela dost tragicke jestli se tam da davat jen blbe turbo,motor atd...pak nejaka ta cisla a barva inak nic vic nic min tak vazne nevim..:blink:

no chytli me určite o dost horší hry:roll:

a kdyby něco ... mě moc nezaleží na grafice:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

carbony ty byli hrozný hnusný to se tomuhle nerovná ani po kotníky

Presne Carbony to bola grafika hrozna to sa nedalo hrat toto je podla mna superne a zas vsetci polovica hned odsudzuje ked vysiel na PC Pro Street vsetci povedali ze je to hovadina lebo hrali len 1. dva zavody ale keby to presli cele jak ja tak by videli jaka to je super hra staci len nazriet viac do tej hry a viac ju hrat nez len jednym okom pozriet a hned fuj to je hnus. :roll:

Lamster: jj odomknu sa ti tie vecy dostanes spoilery aj vinyli vsetko ale az neskor. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To závorka:) : No je to těžký víš, u nfs underground 2 nasadili dost vysokou latku, a u nfs most wanted nám dopřály policii, i když taky dost ubrali, ale ted se jim prostě už nedaří uspokojit hráče, jde to prostě z kopce, je spousta her, kde jezdíš v autech okruhy, ale nfs bylo vždy (aspon v poslední době) vyjímečny svým příběhem a zejména velkým tuningem aut, kdežto ted to postrádá spoustu takových atributů a navíc ta ovladatelnost, prostě nevěříš že sedíš v autě

PS: Tak moc bych si přál remake NFS undreground 2 na psp:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu