Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cenové akce - všechny sem!


Saddako

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Dante's Inferno prodávám za stejných podmínek (nová, nerozbalená, s DPH) za 379 ... bez omezení data.

M.

Nechceš do tohoto tématu o cenových akcích v obchodech rovnou vypsat co všechno nabízíš ty ve svém tématu a udělat si opět reklamu? já se pak nebudu zbytečně namáhat s nějakým hledáním a psaním co kde výhodně nabízí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš sice pravdu ale dotyčný má na prodej her založené svoje téma v PS3 PRODÁM a má ho topované, tak kdo chce nakupovat od uživatelů jde do kategorie PS3 PRODÁM, myslím že tohle téma je spíš pro ty kdo radši nakupují v obchodě, ale to je můj názor. A když je to teda podle tebe tak jedno jestli to sem píše nebo ne, proč tedy rovnou nevkládá celou svoji nabídku se všemi hrami sem? Prostě si dělá reklamu a já se můžu vykašlat na to abych hledal někde něco na netu levněji a psal to sem když mě on pokaždé na to napíše že to má levněji.

Co je na tom špatnýho? Cenová akce to je a ty bys za ní měl být rád.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vlastně nemá smysl aby sem kdokoliv něco psal a ztrácel tím čas hledáním i psaním, protože zajímavou cenu kterou někdo někde našel na internetu tady přebije obchodník s hrami z tohoto fóra.

P.s. myslím že sekce PS3 PRODÁM vypovídá svým názvem jasně o co se tam jedná, tohle téma je v sekci PS3 POKEC takže si myslím že každej inteligentní člověk by měl přijít na to kde se levněji nakoupí hry pokud je ochoten kupovat od nabízejících lidí zde.

Martin..... Někdo se do bazarový sekce tady nedívá a tudíž muže na nějaký hře prodělat i nějakou tu stovku tak je podle mě dobré to sem psát :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechceš Takže vlastně nemá smysl aby sem kdokoliv něco psal a ztrácel tím čas hledáním i psaním, protože zajímavou cenu kterou někdo někde našel na internetu tady přebije obchodník s hrami z tohoto fóra.

P.s. myslím že sekce PS3 PRODÁM vypovídá svým názvem jasně o co se tam jedná, tohle téma je v sekci PS3 POKEC takže si myslím že každej inteligentní člověk by měl přijít na to kde se levněji nakoupí hry pokud je ochoten kupovat od nabízejících lidí zde.

A o co Ti jde ? Mají se sem psát cenové akce - pokud je to někde levnější, než to mám já, tak mě ani nenapadne "dělat si tu reklamu", jak Ty říkáš. Pokud tu ale doporučuješ hru evidentně dražší (navíc v omezené časové akci), co je špatného na tom upozornit ostatní, že někde se to dá koupit ještě levněji ?

Pokud na tom něco špatného je, tak mi to vysvětli, protože to nechápu. Já myslel, že cílem tohoto tématu je ušetřit ostatním peníze za hry.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl to můj jediný příspěvek v tomhle tématu, ale už psát už nebudu když je to podle tebe tak zbytečný a upozorňuji na zbytečné a časově omezené akce s velkými cenami.

P.S. protože upozorňuješ jen na svoji inzerci a cenu tak mi to jako reklama připadá, protože ty z toho budeš mít větší zisk. Když ti tolik jde o dobro všech nakupujících a aby ušetřili tak jim dej nějakou slevu aby se měli ještě líp.

A o co Ti jde ? Mají se sem psát cenové akce - pokud je to někde levnější, než to mám já, tak mě ani nenapadne "dělat si tu reklamu", jak Ty říkáš. Pokud tu ale doporučuješ hru evidentně dražší (navíc v omezené časové akci), co je špatného na tom upozornit ostatní, že někde se to dá koupit ještě levněji ?

Pokud na tom něco špatného je, tak mi to vysvětli, protože to nechápu. Já myslel, že cílem tohoto tématu je ušetřit ostatním peníze za hry.

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyl to můj jediný příspěvek v tomhle tématu, ale už psát už nebudu když je to podle tebe tak zbytečný a upozorňuji na zbytečné a časově omezené akce s velkými cenami.

P.S. protože upozorňuješ jen na svoji inzerci a cenu tak mi to jako reklama připadá, protože ty z toho budeš mít větší zisk. Když ti tolik jde o dobro všech nakupujících a aby ušetřili tak jim dej nějakou slevu aby se měli ještě líp.

Promiň, ale Tvým mozkovým pochodům vůbec nerozumím: Když mám hry levnější, než kde to najdeš Ty, a upozorním na to - tak mě seřveš (asi za to, že to mám tak levné a kazím Ti oznámení nejlevnější ceny) a za trest to mám dávat ještě levněji. Promiň, ale to si musíš dělat legraci ... to nemůže logicky uvažující člověk snad myslet vážně :-)

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napsal jsem to blbě, omlouvám se, ale já pořád tak nějak počítám s tím že v tomhle tématu hledají lidé kteří nechtějí kupovat od uživatelů jinak by hledali v jiné sekci pokud jsou aspoň trochu inteligentní.

Ale jak jsem již řekl, já už sem přispívat nebudu, vděku se od takových jako ty nedočkám protože jsem si dovolil napsat že někde mají něco o 31kč dráž a časově omezeno. ikdyž pokud u tebe připočítám poštovné které asi nebude zadarmo (pokud se nejedná o osobní prodej) tak budete skoro na stejné ceně v případě Dante's Inferno na ps3.

Můžeš sem přispívat už jen ty protože jsi levnější jak na internetu, takže sem ani nemá cenu psát, přeju hodně prodaných her a zisků.

Promiň, ale Tvým mozkovým pochodům vůbec nerozumím: Když mám hry levnější, než kde to najdeš Ty, a upozorním na to - tak mě seřveš (asi za to, že to mám tak levné a kazím Ti oznámení nejlevnější ceny) a za trest to mám dávat ještě levněji. Promiň, ale to si musíš dělat legraci ... to nemůže logicky uvažující člověk snad myslet vážně :-)

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napsal jsem to blbě, omlouvám se, ale já pořád tak nějak počítám s tím že v tomhle tématu hledají lidé kteří nechtějí kupovat od uživatelů jinak by hledali v jiné sekci pokud jsou aspoň trochu inteligentní.

Ale jak jsem již řekl, já už sem přispívat nebudu, vděku se od takových jako ty nedočkám protože jsem si dovolil napsat že někde mají něco o 31kč dráž a časově omezeno. ikdyž pokud u tebe připočítám poštovné které asi nebude zadarmo (pokud se nejedná o osobní prodej) tak budete skoro na stejné ceně v případě Dante's Inferno na ps3.

Můžeš sem přispívat už jen ty protože jsi levnější jak na internetu, takže sem ani nemá cenu psát, přeju hodně prodaných her a zisků.

Milý Martine, dovolím si zopakovat větu, kterou tu už napsal rockyzz: "Vzpamatuj se !"

Jsi zbytečně hysterický a přitom ses do toho dostal sám. Pokud máš sílu zascrollovat zpátky, tak zjistíš, že Ty jsi byl ten, kdo se tu začal rozčilovat, že sem já píšu a osočovat mě. Já Ti sem psát naprosto nezakazuju, tak nevím, proč máš ty ublížené reakce. Jediné, co jsem si dovolil sem napsat, že mám jednu hru levnější, než jsi ji sem postnul Ty - ničeho jiného jsem se nedopustil. Kdybych věděl, jakou následnou vlnu ublíženectví ze Tvé strany spustím, tak bych si to odpustil :-)

Co se poštovného týče, tak pokud se připočte poštovné k té ceně, co jsi tu avizoval Ty, bude to přece pořád dražší :-) Té poznámce nerozumím - snad je tak, že se mě pořád snažíš na něčem nachytat - ale úplně zbytečně.

Prosím, přestaň být ublížený, nemáš proč - nikdo Ti nic nezakazuje, nikdo Tě neomezuje, nikdo Ti nevyčítá, že jsi sem něco napsal. Snad jen toho vděku se asi nedočkáš - jestli sem tedy píšeš kvůli němu :-)

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o.k. beru na vědomí. snad jsem aspoň někdy někomu dobře poradil. Loučím se

Nevím, zbytečně to hrotíš na můj vkus. Nikdo přece nechce, abys odešel nebo sem už nepřispíval. Je to diskusní fórum, tak je přirozené, že občas někdo s Tebou nemusí souhlasit. Pokud jsi sem dal nabídku, tak je to dobré a není důvod se urážet, hysterčit a nakonec vyhrožovat odchodem jenom proto, že někdo jiný dal nabídku lepší. Nebo je to důvod ?

Uklidni se a buď v pohodě. Nikdo po Tobe nejde. Ok ? Nabízím vstřícnou ruku (ač si nejsem vědom vůbec ničeho zlého, co bych Ti provedl).

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu